W refrenie jej nowego singla słyszymy:
To ty, to ja, to samo nam w duszy gra. Pod prąd nim czas wygra, wypali nas. Niczego nie żałuję dzisiaj, choć nieraz się pogubiłam. Niczego nie chcę cofnąć chociaż w blasku spalałam się nie raz.
Czyżby to był początek dłuższej współpracy Patrycji i Iwony? Być może! Z niecierpliwością czekamy na teledysk do tego utworu.