Nowa gospodyni Dzień Dobry TVN postawiła na zwiewną, wiosenną kreację w kwiaty. Uzupełniła ją czarnym paskiem, złotą biżuterią i sandałkami na szpilce. Po wyjściu ze studia miała na sobie okulary przeciwsłoneczne i biało-czarną torebkę.
O ile opinie internautów na temat debiutu Kazadi są podzielone, to o stylizacji gwiazdy można powiedzieć tylko jedno – wyglądała świetnie. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenia, że "Patricia tylko wyglądała" i "przypominała Kingę Rusin".
Też tak uważacie?