Przy okazji premiery filmu dokumentalnego o jej mamie Ania, nasza reporterka zapytała ją o to, jak jej się mieszka we własnym mieszkaniu w Warszawie, gdzie przyjechała studiować. Zdradziła, że ze względu na presję czasu nie przykładała większej uwagi do wystroju wnętrz. Zależało jej przede wszystkim, by było przytulnie:
Zdradziła także, że dla partnera jest gotowa na wielką zmianę. Jeśli w stolicy znajdzie tego jedynego, mocno rozważy ewentualną przeprowadzkę na stałe:
We wtorkowy wieczór Oliwia Bieniuk pojawiła na wielki święcie mody. Pokazała się na Party Fashion Night 2022, jako muza Łukasza Jemioła. Jak wyglądała?
Party Fashion Night 2022: Oliwia Bieniuk muzą Łukasza Jemioła. Jak wyglądała?
Wtorkowa impreza to było prawdziwe święto mody. Oliwa Bieniuk pojawiła się wśród czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Tego wieczoru była muzą Łukasza Jemioła. To wyjątkowa współpraca, bo projektant niejednokrotnie ubierał Annę Przybylską.
Oliwia pokazała się w czarnej dopasowanej sukience z ciekawej tkaniny, o bardzo klasycznym kroju i cienkich ramiączkach. Uwagę przyciągało odważne wycięcie na nodze. Całość dopełniła długimi rękawiczkami i butami na wysokim obcasie.
Dodajmy, że wcześniej w roli muzy Jemioła występowała Małgorzata Socha. Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba ta stylizacja?