Newsy22 piłkarzy i 22 WAGs. Oto partnerki naszych Orłów. Każda mogłaby startować w wyborach miss! Są nie tylko piękne, ale też odnoszą ogromne sukcesy

22 piłkarzy i 22 WAGs. Oto partnerki naszych Orłów. Każda mogłaby startować w wyborach miss! Są nie tylko piękne, ale też odnoszą ogromne sukcesy

Partnerki polskich piłkarzy
Partnerki polskich piłkarzy
Krystyna Miśkiewicz
30.11.2022 13:00, aktualizacja: 30.11.2022 14:04

Piłkarze stają się wielkimi gwiazdami nie tylko sportu, ale też show-biznesu. Fani obserwują ich kariery i życie prywatne. Szczególne zainteresowanie budzą oczywiście ich miłosne perypetie i to z kim są związki. Życiowe partnerki zawodników zostały przez brytyjską prasę określone mianem WAGs (ang. Wives and Girlfriends), a ten przydomek przyjął się na całym świecie. My sprawdziliśmy z kim związani się reprezentanci drużyny narodowej, którzy walczą o punkty na mundialu w Katarze.

Robert Lewandowski: żona Anna Lewandowska

Najpopularniejszą ze wszystkich polskich WAGs zdecydowanie jest Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji wcześniej trenowała karate, a teraz jest trenerką fitnessu i bizneswoman, która zarządza kilkoma markami własnymi. Para pobrała się w 2014 roku i wspólnie wychowują dwie córki: 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę.

Wojtek Szczęsny: żona Marina Łuczenko-Szczęsna

Kolejno równie popularną WAG jest Marina. Wojciech Szczęsny kilka lat temu bez reszty zakochał się w ślicznej piosenkarce i usilnie zabiegał o pierwsze spotkanie. Zakochani w 2016 roku pobrali się podczas pięknej ceremonii w Grecji, a ich synek Liam ma już cztery lata.

Grzegorz Krychowiak: żona Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak, zanim poznał swoją żonę, nie stronił od kobiet. Zawodnik reprezentacji Polski, który do niedawna grał w jednym z rosyjskich klubów, wyznał w wywiadzie, że zdarzało mu się spotykać z dziewczynami zaledwie na jedną noc.

Jak byłem młodszy, to się bardzo dobrze bawiłem. Byłem typem kłusownika, spotykałem się z dziewczynami na weekend lub jeden dzień. Trochę tego było. Wydaje mi się, że przed długim związkiem trochę tego musi być. Trzeba wcześniej korzystać z życia – wyznał w podcaście Wojewódzki&Kędzierski.

Wszystko zmieniło się, gdy spotkał pochodzącą z Francji Celię. Para poznała się w salonie łazienek w Bordeaux, gdzie odbywała ona praktyki. Zauroczona przystojnym piłkarzem zaczęła z nim flirtować, a ich uczucie nie zmienia się od 11 lat. Trzy lata temu pobrali się z dala od blasku fleszy, a Celia spełnia swoje modowe pasje. Uwielbia pokazywać przygotowane przez siebie stylizacje w sieci, a jej konto śledzi niemal 200 tys. internautów.

Piotr Zieliński: żona Laura Zielińska

Piotr Zieliński nie miał zamiaru zwlekać z okazywaniem uczuć, gdy poznał swoją żonę, Laurę. Oświadczył się jej w 2017 roku podczas wspólnego wyjazdu na Mazury. Dwa lata później piłkarz i jego ukochana stanęli na ślubnym kobiercu. W 2021 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Doczekali się syna Maksymiliana.

Krzysztof Piątek: żona Paulina Piątek

Krzysztof Piątek i jego żona Paulina zaczęli się ze sobą spotykać w 2013 roku. Gdy zaczęli się ze sobą spotykać, piłkarz jeszcze się uczył. W 2018 roku pojawiły się pierwsze poważne deklaracje i pierścionek zaręczynowy. Para wzięła ślub w czerwcu 2019 roku. Ukochana piłkarza interesuje się modą i od czasu do czasu wrzuca do sieci swoje stylizacje, ale z wykształcenia jest prawnikiem.

Kamil Grosicki: żona Dominika Grosicka

Kamil Grosicki również może się pochwalić bardzo udanym życiem prywatnym. Dominika Grosicka została żoną piłkarza w 2011 roku. Zakochani pobrali się w pałacu w Maciejowie, gdzie do zabawy przygrywał im zespół Boys. Rok po ślubie na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Maja. Małżonkowie wychowują też starszego syna Dominiki z poprzedniego związku. Grosicka na co dzień jest makijażystką.

Jakub Kiwior: partnerka Claudia Kowalczyk

Jakub Kiwior nie ukrywa, że jest szaleńczo zakochany w Claudii Kowalczyk. Ukochana zawodnika biało-czerwonych ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach ze specjalizacją dietetyk sportowy. Na co dzień jest instruktorką twerku, czyli tańca o zabarwieniu erotycznym. Na swoim profilu na Instagramie Claudia publikuje sporo odważnych zdjęć i nagrań. Wiadomo, że ma także własną linię ubrań.

Kamil Glik: żona Marta Glik

Historia miłości Kamila Glika i jego żony Marty to gotowy materiał na komedię romantyczną. Zakochani bowiem poznali się, gdy mieli zaledwie po 7 lat. Ich związek zaczął się, kiedy byli w trzeciej klasie gimnazjum. Cały czas są tak samo szczęśliwi, a na ślub zdecydowali się w 2011 roku. Teraz wspólnie wychowują dwie córeczki: dziewięcioletnią Victorię i trzyletnią Valentinę.

Mateusz Wieteska: partnerka Klaudia Kurek

Mateusz Wieteska i śliczna Klaudia Kurek w styczniu będą obchodzić trzecią różnicę związku. Klaudia realizuje się jako influencerka i publikuje w sieci sporo zdjęć swoich stylizacji.

Jan Bednarek: żona Julia Bednarek

Jan Bednarek poznał Julię Nowak przez internet. Piłkarz napisał do ślicznej szatynki w social mediach i tak zaczęła się ich znajomość. Przez pewien czas podtrzymywali znajomość na odległość.

Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii, a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać... - opowiadała 4 lata temu w Super Expressie.

Para spotkała się po raz pierwszy na żywo podczas meczu Polska-Kazachstan, na który piłkarz zaprosił przyszłą żonę. Najpierw poznała ona jego rodziców i menadżera, a na końcu spotkała się z nim. Zaręczyli się w 2020 roku, a w czerwcu 2020 wzięli ślub. Wspólnie wychowują roczną córeczkę Lily.

Damian Szymański: partnerka Oliwia Żurek

Damian Szymański jest zakochany w Oliwii Żurek. Jego partnerka studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, ale sama stroni od social mediów i trzyma się z boku show-biznesu. Za to na profilu piłkarza można znaleźć kilka ich wspólnych zdjęć.

Bartosz Bereszyński: partnerka Maja Mocydlarz

Bartosz Bereszyński i Maja Mocydlarz są parą od kilku lat. Zakochani nie zdecydowali się jeszcze na ślub, ale wspólnie wychowują dwóch synów: Leo, który urodził się w 2017 roku i Bruno, który dołączył do rodziny w 2021 roku. Maja na co dzień jest tancerką i choreografem. Ponadto ma także własną markę odzieżową - Maio.

Kształciła się jednak w zupełnie innych zawodach. Ukończyła dwa kierunki studiów. Jest absolwentką studiów licencjackich na politologii i stosunkach międzynarodowych. Ponadto ma tytuł magistra z dwóch dziedzin: stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Przemysław Frankowski: żona Aleksandra Frankowska

Żoną Przemysława Frankowskiego jest śliczna Aleksandra. Zakochani zaręczyli się w 2017 roku, a dwa lata później sformalizowali związek. Rok po zaręczynach zakochani doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich synek Jakub. W zeszłym roku rodzina powiększyła się o kolejne dziecko. Ich młodszy synek otrzymał imię Franciszek. Aleksandra pochodzi z rodziny o piłkarskich tradycjach. Jej brat to piłkarz - Matusz Machaj.

Kamil Grabara: narzeczona Dominika Robak

Kamil Grabara układa sobie życie u boku ślicznej Dominiki Robak. Zakochani spotykają się od marca 2019 roku, a rok później piłkarz wręczył partnerce pierścionek zaręczynowy. Ukochana zawodnika reprezentacji jest fotomodelką, a na jej profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 40 tys. osób, publikuje sporo pięknych zdjęć.

Łukasz Skorupski: żona Matilde Rossi

Łukasz Skorupski od lat jest zawodnikiem Empoli, a we Włoszech poznał swoja żonę Matildę Rossi. Zakochani poznali się, gdy zawodnik biało-czerwonych wybrał się na wycieczkę do Rzymu.

Miałem kilka dni wolnego, pojechałem do Rzymu odwiedzić znajomych, było trochę osób, między innymi Matilde. Spisaliśmy się potem na Facebooku czy Instagramie, umówiliśmy na kawę. Ja to wtedy nawet nie szukałem dziewczyny, nie chciałem. Ale pomyślałem, że ładna dziewczyna, to się spotkam - mówił o początkach związku w wywiadzie weszlo.com.

Zakochani pobrali się w 2017 roku na Sardynii, ale wesele dla rodziny i przyjaciół urządzili już w Polsce. Para ro po ślubie doczekała się syna, Leonardo. Matilde prywatnie jest modelką.

Szymon Żurkowski: dziewczyna Kinga Bulak

Szymon Żurkowski stara się wieść życie z dala od blasku fleszy. W sieci można zobaczyć jedynie kilka jego wspólnych zdjęć z ukochaną. Wiadomo, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, na co dowodem jest ich córeczka Liliana, która ma zaledwie dwa miesiące. Kinga Bulak nie prowadzi social mediów i nie wrzuca swoich zdjęć do sieci.

Michał Skóraś: dziewczyna Adrianna Mizgalska

Michał Skóraś i jego dziewczyna nie mają zamiaru ukrywać przed światem, że są w sobie szaleńczo zakochani. Piłkarz i jego partnerka często publikują w sieci wspólne zdjęcia, a zawodnik nie ukrywa, że ukochana jest jego wielkim wsparciem. Adrianna dokładnie wie, jak wygląda życie sportowca, ponieważ sama trenowała taekwondo. Jak na razie zajmuje się ona prowadzeniem i rozbudowywaniem swojego konta w social mediach.

Dziękuje za Twoje wsparcie @ada.mizgalska przez Calutki Sezon - pisał Michał.

Robert Gumny: dziewczyna Patrycja Tołpa

Robert Gumny również nie narzeka na brak miłości. Se swoją dziewczyną Patrycją jest związany od 7 lat. Chociaż Patrycja ma swoje konto na Instagramie, to oznaczyła je jako niepubliczne. Jedyne wspólne fotografii pary, które można podejrzeć to te nieliczne, które opublikował Robert. Wspólne zdjęcie z dziewczyną, zobaczycie, przesuwając galerię.

Krystian Bielik: partnerka Iga Wysocka

Śliczna modelka Iga Wysocka skradła serce Krystiana Bielika. Na swoim koncie na Instagramie, które śledzi już ponad 120 tys. osób zamieszcza sporo zdjęć, na których odważnie pokazuje ciało. Wrzuca tam także relacje z licznych podróży, a także stylizacje. Nie ukrywa, że uwielbia ekskluzywne marki.

Artur Jędrzejczyk: żona Agnieszka Jędrzejczyk

Artur Jędrzejczyk i jego żona Agnieszka pobrali się w 2014 roku. Piłkarz jednak swoje social media prowadzi bardzo oszczędnie i nie dodaje zdjęć, na których można zobaczyć jego bliskich. Znacznie bardziej otwarta w tej sprawie jest żona polskiego zawodnika. Małżonkowie wspólnie wychowują córeczkę. Urocza Oliwia ma już 4 lata.

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski gala Złotego Buta 2021/2022
 • Kamil Grosicki, Dominika Grosicka - Gala Ekstraklasy
 • Szymon Żurkowski i Kinga Bulak
 • Matilde Rossi żona Łukasza Skorupskiego
 • Wojtek Szczęsny, Marina – Open'er 2013
 • Agnieszka Jędrzejczyk i Artur Jędrzejczyk
 • Dominika Robak narzeczona Kamila Grabary
 • Martyna Świderksa żona Karola Świderskiego
 • Marina i Szczęsny - 6. rocznica ślubu
 • Michał Skóraś i Adrianna Mizgalska
 • Aleksandra Frankowska żona Przemysława Frankowskiego
 • Bartosz Bereszyński i Maja Mocydlarz
 • Robert Gumny z dziewczyną Patrycją Tołpą
 • Iga Wysocka partnerka Krystiana Bielika
[1/14] Anna Lewandowska i Robert Lewandowski gala Złotego Buta 2021/2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także