NewsyPartnerka Zakościelnego pokazała ciało po ciążach. Posypały się "ochy" i "achy", ale nie zabrakło hejtu. "6-pak nie pasuje kobiecie"

Partnerka Zakościelnego pokazała ciało po ciążach. Posypały się "ochy" i "achy", ale nie zabrakło hejtu. "6‑pak nie pasuje kobiecie"

Paulina Wyka i Maciej Zakościelny
Paulina Wyka i Maciej Zakościelny

28.04.2022 08:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Zakościelny to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Zadebiutował w serialu Plebania, co przyniosło mu rozgłos i umożliwiło kolejne angaże. Następnie wystąpił m.in. w Sforze czy produkcji Samo życie. Prawdziwą rozpoznawalność dali mu jednak Kryminalni oraz główna rola w komedii romantycznej Tylko mnie kochaj.

Dziś większość widzów kojarzy go głównie z ról filmowych amantów lub twardzieli. Aktor, choć nie może nie narzekać na nadmiar obowiązków, zdołał sobie ułożyć życie prywatne i jest szczęśliwym mężem pięknej modelki. Paulina Wyka dała mu już dwójkę dzieci: 5-letniego Borysa i drugiego chłopca, który przyszedł na świat w 2018 roku.

Dwie ciąże nie przeszkodziły kobiecie w tym, by cieszyć się wspaniałą sylwetką.

Partnerka Macieja Zakościelnego w bikini. Jak wygląda?

Paulina, podobnie jak jej mąż, jest aktywna w social mediach. Śledzi ją tam ponad 20 tysięcy osób, co wcale nie jest złym wynikiem. Influencerka dodaje tam głównie zdjęcia swoje i męża, a większość z nich można uznać za dość stonowane.

Teraz postanowiła trochę zaszaleć i pokazała się w samym bikini! Zdjęcie wykonano na piaszczystych plażach Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Od razu zwróciliśmy uwagę na to, że Wyka ma naprawdę nienaganną sylwetkę. Na pierwszy rzut oka widać jej smukłe nogi i misternie wyrzeźbione mięśnie brzucha. Taki wygląd po dwóch ciążach to spore osiągnięcie, które z pewnością wymaga katorżniczej pracy.

W komentarzach posypały się głównie głosy uznania:

  • Figura marzenie.
  • Widać ciężką pracę.
  • Piękny brzuch!
  • Plażowe ciało!

Nie zabrakło też pojedynczej opinii malkontenta:

  • Sześciopak nie jest seksowny na kobiecie.

Cóż, głosy krytyków pojawią się zawsze, ale nie warto się nimi przejmować. Naszym zdaniem Paulina wygląda idealnie, a jej "sześciopak" stanowi tylko dopełnienie reszty sylwetki. Zgadzacie się z nami? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

W galerii załączamy więcej zdjęć ukochanej Zakościelnego.

Paulina Wyka i Maciej Zakościelny
Paulina Wyka i Maciej Zakościelny
Paulina Wyka (partnerka Macieja Zakościelnego) w bikini
Paulina Wyka (partnerka Macieja Zakościelnego) w bikini
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także