NewsyMłodszej o 26 lat partnerce Krzysztofa Skiby dopiekły hejterskie komentarze. Modelka przerwała milczenie. Uciszy krytykantów?

Młodszej o 26 lat partnerce Krzysztofa Skiby dopiekły hejterskie komentarze. Modelka przerwała milczenie. Uciszy krytykantów?

Krzysztof Skiba z partnerką
Krzysztof Skiba z partnerką
Elwira Szczepańska
25.01.2023 06:00

Krzysztof Skiba to żywa legenda polskiej sceny muzycznej, ale też utalentowany pisarz. Kilka tygodni temu ujawnił, że jest w separacji z żoną Renatą, która jest lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim, a z którą ma dwóch synów, Tymoteusza Tytusa.

Artysta ujawnił, że od roku spotyka się z Karoliną Kempińską, którą, po licznych doniesieniach prasy, postanowił przedstawić swoim fanom na Instagramie.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku.

Nie ukrywa partnerki, a ich zdjęcia regularnie pojawiają się na Instagramie artysty. Także jego ukochana nie szczędzi fotek.

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – powiedział Krzysztof Skiba Gazecie Wyborczej Trójmiasto, kiedy została zapytany o nową partnerkę.

Wielu osobom nie spodobało się nowe uczucie 58-letniego artysty i wylała się w sieci fala krytyki. Jednym z zarzutów jest to, że Karolina połasiła się na sute konto Skiby. Modelka w końcu nie wytrzymała i odpowiedziała.

Młodsza partnerka Krzysztofa Skiby komentuje nienawistne wpisy na temat związku z muzykiem

Karolina Kempińska w jednym z instagramowych wpisów postanowiła się odnieść do niesympatycznych komentarzy dotyczących jej związku z muzykiem.

Myślę, że nie ma nic bardziej "czystego", niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. Kto podchodząc pod 60 zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości - wyjaśniła.

Napisała też, że pracuje w firmie informatycznej i dorabia jako fotomodelka.

na co dzień pracuję w firmie informatycznej, fotomodelingiem tylko dorabiam, sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem.

Na koniec zaznaczyła.

To jedyny raz kiedy odpisuje na złośliwości anonimowych ludzi w necie w komentarzach, więcej nie mam zamiaru. Peace and Love.

Z Instagrama Karoliny można też dowiedzieć się, że jest wegetarianką. Zdjęcia z psami pokazują, że jest miłośniczką czworonogów. Są też fotografie z licznych wyjazdów, więc można wnioskować, że jedną z jej pasji jest podróżowanie.

Nie brakuje także romantycznych ujęć ze Skibą...

  • Krzysztof Skiba i Karolina
  • Skiba i Karolina Kempińska – Wigilia 2022
  • Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
  • Karolina Kempińska
  • Karolina Kempińska
  • Krzysztof Skiba i Karolina
  • Krzysztof Skiba i Karolina
[1/7] Krzysztof Skiba i Karolina
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także