NewsyGosia Andrzejewicz już nie ukrywa swojego partnera. Tak wygląda ojciec jej dziecka

Gosia Andrzejewicz już nie ukrywa swojego partnera. Tak wygląda ojciec jej dziecka

Gosia Andrzejewicz z partnerem
Gosia Andrzejewicz z partnerem
Ewelina Buchnajzer
27.01.2016 08:44, aktualizacja: 27.01.2016 10:59

Gosia Andrzejewicz od kiedy została mamą, skupia się na wychowaniu dziecka. Oczywiście cały czas pracuje i nagrywa kolejne piosenki, na które jej fani czekają z utęsknieniem. Jej ostatni utwór Ten dzień ukazał się pod koniec września ubiegłego roku.

Piosenkarka chroni swoją prywatność i nie obnosi się z uczuciami. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i zamieściła na Facebooku zdjęcie ze swoim partnerem i ojcem dziecka, Arturem Kamińskim. Oprócz romantycznej fotografii na jej profilu ukazały się romantyczne życzenia z okazji urodzin ukochanego:

Wszystkiego najlepszego KochanieŻyczę Ci dużo zdrowia, miłości, szczęścia i inspiracji do tworzenia hitów Dziękuję Ci za Twoją ogromną miłość, wsparcie, cierpliwość, życzliwość i najpiękniejsze serce Kocham Cię!!! Dzisiaj Artur St0ne Kamiński ma swoje święto czyli urodziny! Będzie mu bardzo miło, jeśli przyłączycie się do życzeń i napiszecie mu coś fajnego na jego fb www.fb.com/st0nemusicHappy Birthday Artur St0ne Kamiński! I Love You So Much!!

Wszystkiego dobrego.

Kim jest Artur Stone Kamiński?

Artur Stone Kamiński to producent i kompozytor poruszający się głównie w obszarach muzyki Pop, R'n'B, Hip-Hop i klubowej. Współpracował m.in. Peją, Owalem, Ascetoholix, Sylwią Grzeszczak, Liberem, Doniem, Sze, Gosią Andrzejewicz, Kasia Wilk i 2-12.

Gosia Andrzejewicz z partnerem
Gosia Andrzejewicz z partnerem
Artur St0ne Kamiński - partner Gosi Andrzejewicz
Artur St0ne Kamiński - partner Gosi Andrzejewicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także