Najsłynniejsza amerykańska dziedziczka została DJ-ką. Podczas ostatniego pobytu w Polsce, w rozmowie z dziennikarzami zdradziła, że to jest coś co sprawia jej najwięcej przyjemności:
(...)stworzyłam własne imperium, mam sklepy na całym świecie. To świetne ponieważ mogę podróżować po całym świecie na spotkania biznesowe w ciągu dnia, a noce mam zarezerwowane dla najlepszych klubów w miastach i mogę grać dla tysięcy swoich fanów. To świetna zabawa być na scenie, czuć te energię, widzieć jak szczęśliwi są wszyscy tańcząc. Kocham wszystko, co robię, ale najwięcej przyjemności sprawia mi bycie DJ-ką. (...)
Zobaczcie pełną wypowiedź Paris Hilton w materiale poniżej: