Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Victoria Beckham poczuła wiosenny powiew! W słonecznym Paryżu paradowała w samej sukience! Zobaczcie na jej stylowe beżowe ubranko

Victoria Beckham w Paryżu


Znakomita stylizacja Victorii Beckham w Paryżu

Victoria Beckham rozkoszowała się krótką przerwą od pracy po swoim wielkim sukcesie na nowojorskim tygodniu mody, który odbył się w zeszłym miesiącu. Projektantka postanowiła spędzić czas z rodziną i odpocząć od natłoku pracy. Jednak, jak wiemy, wszystko co dobre szybko się kończy i w końcu Beckham musiała wrócić do swoich obowiązków w stolicy mody, Paryżu.

Victoria na lot z Londynu do Francji zdecydowała się przyodziać ubrania ze swojej własnej kolekcji na sezon jesień/ zima 2018 i musimy przyznać, że wygląda w nich lepiej niż niejedna zawodowa modelka.

Jasnobrązową, lejącą spódnicę Beckham dopasowała do długiej koszulki tego samego koloru. My nigdy nie wpadlibyśmy na taką kombinację, a na byłej członkini Spice Girls takie połączenie wygląda zniewalająco. Pięknie podkreśla kształty Victorii, co mogłoby wcale nie wydawać się takie oczywiste. Całość stylizacji projektantka dopełniła dużymi, czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, które tak uwielbia, klasycznymi, wiosennymi botkami i ciemnobrązową torebką średniej wielkości.

A jak Wam przypadła do gustu ta nieoczywista stylizacja Beckham?

Victoria Beckham pokazała swoje fenomenalne zdjęcie z dzieciństwa! Pozuje ze swoją piękną mamą!

Victoria Beckham miała groźny wypadek! Raczej szybko nie pokaże swoich zgrabnych nóg!

Fani Spice Girls załamani! Informacja o ich powrocie obudziła nadzieję, a Victoria Beckham zmiażdżyła ją jednym komentarzem!

Podoba Ci się kreacja projektu Victorii Beckham?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×