Szukaj

Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

Zdjęcie (1) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[1/9] Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Zdjęcie (2) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[2/9] Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Zdjęcie (3) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[3/9] Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Zdjęcie (4) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[4/9] Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Zdjęcie (5) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[5/9] Melania Trump w sportowej stylizacji

Zdjęcie (6) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[6/9] Melania Trump w sportowej stylizacji

Zdjęcie (7) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[7/9] Melania Trump w sportowej stylizacji

Zdjęcie (8) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[8/9] Melania Trump w sportowej stylizacji

Zdjęcie (9) Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

[9/9] Melania Trump w sportowej stylizacji

×