Szukaj

Strasznie wychudzona Celine Dion przyłapana przez paparazzi. Wygląd 51-latki wprawia w osłupienie!

Celine Dion wychudzona

Celine Dion wychudzona

Najnowsze zdjęcia Celine Dion mogą zmartwić wielu fanów piosenkarki. Paparazzi przyłapali ją podczas zakupów. Piosenkarka mimo pięknego uśmiechu nie wygląda najlepiej. Czy artystka zmaga się z jakąś chorobą?

Niestety ostatnie lata to dla Celine Dion pasmo niekończących się przykrości. Piosenkarka w 2016 roku pożegnała dwie najbliższe swojemu sercu osoby. Najpierw z godnością pochowała męża, który zmarł po długiej walce z choroba nowotworową, a kila dni później ukochanego brata. Serce piosenkarki prawie pękło po tych traumatycznych wydarzeniach. Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas zakupów. Była ubrana dość ekstrawagancko, ale to nie luksusowa stylizacja piosenkarki rzuca się w oczy, a jej dramatycznie wychodzone ciało! Fani są zaniepokojeni!

Aby nie myśleć o traumatycznych przeżyciach ostatnich lat piosenkarka postanowiła bardziej zaangażować się w pracę! Celine Dion zaczęła ćwiczyć na siłowni oraz przeszła na dietę! Od razu pojawia się pytanie, z czego chce chudnąć? Przecież już teraz jej ciało to skóra i kości. Zapadnięte policzki piosenkarki nie świadczą dobrze o jej stanie zdrowia. Fani nawet zaczęli spekulować, czy gwiazda nie jest na coś chora!

W ostatnich dniach Celine Dion wybrała się na zakupy. Gwiazda tego formatu może liczyć na prywatną obsługę fotograficzną podczas każdego wyjścia z jej cudownej rezydencji! Tym razem Celine Dion postanowiła zagrać kolorem i nowoczesnym podejściem prosto z wybiegów mody. Miała na sobie różową, pierzastą bluzkę, która odsłaniała wychudzone ramiona artystki. Celine chciała ukryć swoje przesadnie szczupłe nogi i założyła jeansy z bardzo szerokimi nogawkami. Nie wiedzieć czemu, jedna z nogawek była wyraźnie podwinięta. Wisienką na torcie były szpilki z futerkiem także w kolorze różowym. Jak każda szanująca się gwiazda nie mogła zapomnieć o ekskluzywnej torebce. Mamy nadzieję, że plotki o złym stanie zdrowia piosenkarki to tylko pomówienia!

Zobacz: To już nie są żarty! Dramatycznie zachudzona Céline Dion budzi lęk swoim wyglądem w tiulowym wampirzym płaszczu!

Zobacz: Céline Dion walczy z anoreksją? Gwiazda oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia

Zobacz: Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


Semi-Exclusif - Céline Dion à la sortie de l'hôtel Crillon à Paris

Semi-Exclusif - Céline Dion à la sortie de l'hôtel Crillon à Paris. Le 28 juin 2019 Semi-Exclusive - Céline Dion seen leaving the Crillon's Hotel in Paris. On june 28th 2019

Semi-Exclusif - Céline Dion ŕ la sortie de l'hôtel Crillon ŕ Paris

Semi-Exclusif - Céline Dion ŕ la sortie de l'hôtel Crillon ŕ Paris. Le 28 juin 2019 Semi-Exclusive - Céline Dion seen leaving the Crillon's Hotel in Paris. On june 28th 2019

Semi-Exclusif - Céline Dion ŕ la sortie de l'hôtel Crillon ŕ Paris

Semi-Exclusif - Céline Dion ŕ la sortie de l'hôtel Crillon ŕ Paris. Le 28 juin 2019 Semi-Exclusive - Céline Dion seen leaving the Crillon's Hotel in Paris. On june 28th 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×