Agnieszka Woźniak-Starak w kowbojskim kapeluszu przed studiem „DDTVN”. Dół stylizacji jest równie ciekawy

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła piątkowe wydanie Dzień Dobry TVN. Gdy opuściła studio, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Wyglądała bardzo stylowo.

Agnieszka Woźniak-Starak już w młodości wiedziała, że zostanie dziennikarką. By jak najlepiej przygotować się do swojego debiutu, w domowym zaciszu czytała program telewizyjny i wcielała się w legendę telewizji, Krystynę Loskę. Sekret ze swojej przeszłości zdradziła niedawno podczas rozmowy dla Her Impact Into the leader’s mind:

Brałam program telewizyjny i udawałam, że jestem Krystyną Loską. Wówczas praca prezenterki w telewizyjnej jedynce polegała na tym, że odczytywała to, co będzie na antenie. Tam też trafiłam, co jest zabawne. […] Można powiedzieć, że praca w mediach była moim celem.

Mama nie była przekonana do wizji kariery, jaką miała nastoletnia Agnieszka. Liczyła, że córka pójdzie na Akademię Sztuk Pięknych i zwiąże swoją drogę zawodową ze sztuką:

Chciała, żebym poszła na Akademię Sztuk Pięknych, bo zawsze ładnie rysowałam. Jako zbuntowana nastolatka robiłam jednak wszystko, żeby pójść na dziennikarstwo, chociaż mama mówiła: „Nie nadajesz się”.

Woźniak-Starak nie posłuchała rad mamy i uparcie dążyła do spełnienia swoich dziecięcych marzeń. W 2003 roku związała się z Radiową Jedynką. Potem posypały się kolejne propozycje. Najpierw pracowała w TVP, później przeszła do TVN. We wrześniu dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Na antenie partneruje jej Ewa Drzyzga.

Gwiazdy były gospodyniami piątkowego wydania programu, w którego trakcie nie brakowało ciekawych wątków. Widzowie mieli okazje spotkać się m.in. z Julią Cymbaluk, zwyciężczynią II edycji MasterChefa Junior. Utalentowana kucharka jest już nastolatką, ma 14 lat i chodzi do ósmej klasy szkoły podstawowej. Gotowanie wciąż jest dla niej ważne:

Gotuję cały czas, prowadzę warsztaty, robię pokazy.

Gdy program dobiegł końca, Woźniak-Starak stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. To właśnie im zaprezentowała swoją stylizację w pełnej okazałości.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN w kowbojskim kapeluszu

Dziennikarka sięgnęła po skórzane spodnie z szerokimi nogawkami, które zdecydowanie były na pierwszym planie. Połączyła je z koszulą w biało-niebieską kratę. Włożyła też zapinany na guziki płaszcz w kolorze khaki. Kowbojki kapelusz w bordowym kolorze i torebka od Saint Laurent dodały całości charakteru.

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×