Szukaj

Córka Angeliny i Brada wyskoczyła po kawę w towarzystwie ochroniarza. Styl odziedziczyła po matce

Vivienne Jolie-Pitt

Vivienne Jolie-Pitt

Vivienne Jolie-Pitt wybrała się na kawę, gdzie natknęli się na nią paparazzi. Jak obecnie wygląda córka Brada Pitta i Angeliny Jolie?

Angelina Jolie i Brad Pitt kilka lat temu tworzyli jedną z gorętszych par w show-biznesie. Świetnie prezentowali się na ściankach. Sądząc po wywiadach, których wspólnie udzielali, doskonale uzupełniali się w codziennym życiu. W 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zepsuć ich sielanki, dwa lata po tym wydarzeniu para postanowiła się rozstać.

Pomimo upływu czasu Angelina i Brad nadal nie mogą dojść do porozumienia w kilku kwestiach. Jedną i najważniejszą jest opieka nad dziećmi. Pitt chce, by każde z nich miało taki sam udział w ich wychowywaniu. Uważa, że wszystkie obowiązki powinni dzielić po połowie. Takie rozwiązanie nie podoba się aktorce, która nie chce o tym słyszeć:

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — niedawno donosił magazyn Us Weekly.

Vivienne Jolie-Pitt wybrała się po kawę. Jak wygląda?

Pitt i Jolie wychowują sześcioro dzieci. Wśród nich są bliźnięta Knox i Vivienne, które w tym roku skończą 13 lat. Nastolatkowie rosną jak na drożdżach i coraz bardziej przypominają znanych rodziców. Dowodem są zdjęcia paparazzi, które niedawno obiegły media.

Fotoreporterzy przyłapali córkę Angeliny w momencie, w którym ta wybrała się na kawę. Nastolatka odebrała mrożony napój ze Starbucksa w Los Angeles. Chociaż próbowała wtopić się w tłum, jej obecność nie została niezauważona.

Vivienne postawiła na bardzo wygodną stylizację. Włożyła biały sweter, czarne szorty oraz ciemne trampki. Twarz zasłoniła maseczka ochronną. Nawet w takim wydaniu prezentowała się nienagannie. Widać, że podobnie jak jej matka, kocha minimalizm. Bazowe kolory i proste fasony są jej ulubionymi.

Dziewczynka nie była sama, towarzyszył jej ochroniarz, który pilnował jej bezpieczeństwa.

Zdjęcia w galerii.


Vivienne Jolie-Pitt w Starbucksie

Vivienne Jolie-Pitt w Starbucksie

Vivienne Jolie-Pitt w Starbucksie

Vivienne Jolie-Pitt w Starbucksie

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Dodaj komentarz

 • Gal anonim pisze:

  Pamiętacie 13 letnie koleżanki ? No właśnie . Za 10 lat potem okazało się ,że ślina wam cieknie na ich widok. To na razie dziecko.
  Pozdro

 • Gość pisze:

  nienagannie? dajcie spokój XD wygląda jak zwykła nastolatka, spięła włosy byle jak i założyła co jej w ręce wpadło, to nie jest stylizacja XD dajcie dziewczynce żyć 😀

 • Gość pisze:

  Gdzie ta pieknosc?? 🧐

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×