Szukaj

Viola Kołakowska puszcza modnego dymka na spacerze z synem. Leon to wykapany Tomasz Karolak

Viola Kołakowska z synem na spacerze

Viola Kołakowska z synem na spacerze

Viola Kołakowska została sfotografowana na jesiennym wyjściu z synem Leonem Karolakiem, podczas którego razem popijają pyszną herbatę, kupują kwiaty, a modelka oddaje się jeszcze jednej przyjemności. Zobaczcie, co robi.

Viola Kołakowska jest znaną w Polsce modelką. Jeszcze większą rozpoznawalność zyskała, kiedy związała się z Tomaszem Karolakiem. Para ma dwoje dzieci, Lenę i Leona. Jest osobą publiczną, dlatego każdy jej krok jest śledzony przez fotoreporterów. Niedawno została sfotografowana podczas spaceru z synem. Podczas rozgrzewającej herbatki, sięgnęła po znane wśród gwiazd urządzenie do podgrzewania tytoniu.

Zobacz: Odmieniony Piotr Najsztub na salonach. Schudł, zmienił nawyki i rzucił palenie: „Z lubością się przerzuciłem na to, bo…” [WIDEO]

Viola Kołakowska na herbatce z synem pali IQOSA

Okazuje się, że i znana ze zdrowego stylu życia modelka czasem także ulega pokusom i oddaje się pewnym przyjemnościom, o które może byśmy jej nie podejrzewali – otóż została sfotografowana z bardzo modnym ostatnio wśród gwiazd gadżetem, alternatywą dla tradycyjnych papierosów, a mianowicie urządzeniem do podgrzewania tytoniu.

IQOS, który nie wytwarza śmierdzącego dymu, a także nie wiąże się z przykrymi konsekwencjami, jakie daje palenie tradycyjnych papierosów jest świetnym rozwiązaniem. Można puścić sobie dymka w ogródku restauracji, nawet w towarzystwie dziecka, bo urządzenie jest wolne od charakterystycznych dla normalnego używania tytoniu skutków ubocznych.

Zobacz: Seksowna Marcelina Zawadzka w skórze stylowo puszcza dymka w restauracyjnym ogródku. Mężczyźni oszaleją na widok tych zdjęć

Viola Kołakowska pali IQOS

Viola Kołakowska pali IQOS

Viola i Leon spacerowali po ulicach stolicy, napili się pysznej, rozgrzewającej herbaty, a potem kupili kwiaty. Modelka w długiej kolorowej puchówce, sportowych butach i czapce, swobodnie przechadza się ulicami stolicy. Leon ma już 6 lat i staje się coraz bardziej podobny do słynnego taty.

Zobacz: Kuba Wesołowski ma coraz lepszą sylwetkę! A to dzięki prostej diecie i nowym nawykom. Jak zmienił swój styl życia? [WIDEO]


Viola Kołakowska z Leonem Karolakiem

Viola Kołakowska z Leonem Karolakiem

Syn Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Syn Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Viola Kołakowska pali IQOS

Viola Kołakowska pali IQOS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×