Victoria Beckham chlubi się naturalną urodą. Czyżby? Najnowsze zdjęcia paparazzi zadają kłam jej zapewnieniom

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham przesadziła z poprawianiem swojej urody? Sama zaprzecza, że poddaje się zabiegom, ale ostatnie zdjęcia paparazzi nie zostawiają złudzeń, że przesadziła z wypełniaczami.

Victoria Beckham urodziła się 17 kwietnia 1974 roku w Harlow, w Wielkiej Brytanii. Już jako mała dziewczynka wykazywała talenty artystyczne – śpiewała, tańczyła i interesowała się modą. W 1994 roku dołączyła do zespołu Touch, przemianowanego później na Spice Girls, z którym osiągnęła światowy sukces, sprzedała miliony płyt i zdobyła międzynarodową sławę.

W 1999 roku Victoria wyszła za mąż za jednego z najlepszych piłkarzy w historii Wielkiej Brytanii, Davida Beckhama, z którym ma czworo dzieci – Brooklyna, Cruza, Romeo i Harper Seven. Najstarszy z je synów kilka dni temu się ożenił z Nicolą Peltz, a imprezą żył światowy show-biznes. Warta miliony uroczystość to niewątpliwie towarzyskie wydarzenie sezonu, na którym nie zabrakło znanych nazwisk, a dumni rodzice pana młodego zachwycili stylizacjami.

Sama Victoria uchodzi za ikonę stylu i chlubi się tym, że jej uroda jest całkowicie naturalna. Najnowsze zdjęcia paparazzi zadają kłam tym zapewnieniom.

Victoria Beckham przesadziła z wypełniaczami?

30 lat temu zespół Spice Girls podbijał świat. Wszyscy nucił piosenki słynnych Brytyjek. Victoria Beckham wówczas także eksperymentowała ze swoim wyglądem i powiększyła swoje piersi. Po latach przyznała się do zabiegu, ale i tego, że usunęła implanty, gdy zorientowała się, że nadmiernie powiększone piersi wyglądają karykaturalnie.

Od tamtej pory Victoria deklaruje, że nie poprawiała już urody. Wiele wskazuje jednak na to, że jednak ingerowała w urodę i powiększyła sobie usta. Do tego mocno przesadzając…

Obserwujący żonę Beckhama na Instagramie, wielokrotnie zwracali uwagę na coraz bardziej napompowane wargi Victorii. Chociażby pod opublikowanym niedawno krótkim wideo, na którym gwiazda promuje swój ulubiony błyszczyk do ust, gdzie nie brakuje komentarzy, że usta byłej Spicetki bardzo się zmieniły.

Fotoreporterzy zrobili także zdjęcia rodzinie Beckhamów podczas ich wakacyjnego pobytu w Palm Beach.  Jedna z agencji fotograficznych złośliwie wówczas skomentowała wygląd gwiazdy:

Victoria Beckham i jej coraz większe usta idą na rodzinny lunch.

Rzeczywiście, kiedy przyjrzeć się zbliżeniom na usta 48-latki nie wygląda to korzystnie. Nadmiernie napompowane wargi Victorii od razu przyciągają uwagę. Dowodów na zabiegi nie ma, a Beckham wypiera się wszelkich ingerencji w urodę, więc być może tylko przesadziła z ulubionym błyszczykiem?


Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

Victoria Beckham - 48. urodziny

Komentarze

 • Gość pisze:

  Każda kobieta chce być piękna i młoda jak najdłużej. Victoria też

  • Eli69 pisze:

   Dokładnie , a nawet jeśli sobie coś poprawiła to co z tego ,wszystko dla ludzi . Zastanawiam się czasem , dlaczego Ci którzy sobie robią sztuczne rzęsy , wypełniają usta, pośladki , sztuczne paznokcie, uzurpują sobie prawo sugerowania innym co wolno i czy powinna , czy nie powinna i czy sobie zrobiła czy nie i oceniają z podtekstem negatywnym osoby rangi Wiktorii lub jej podobnych . Wiadomo przecież , że osoba publiczna powinna wyglądać nienagannie . Różnie z tym bywa , ale o gustach się nie dyskutuje, a na pewno nie powinno się , a już na pewno nie powinno się ich hejtować , wszak to tylko ludzie i wolno im , tak jak każdemu z nas , popełniać błędy .. Dlaczego niby miała sobie nie uzupełnić tych ust skoro okazuje się , że co druga moja koleżanka to robi i udaje , że ma takie piękne od urodzenia . Ja im te kłamstewka wybaczam i toleruję … I rozumiem… nie oceniam …

 • Gośćarek pisze:

  Ona nie jest piękna ma bardzo brzydki uśmiech i twarz,nie rozumiem tego zachwytu nad nia

 • Gość pisze:

  Serio jest aż tak glupia myslac,ze ludzie nie widzą zmian?

 • Gość pisze:

  poprawiała nos i piersi ,bo była płaska jak deska do prasowania , usta zawsze miała cienkie i wąskie więc ostrzykuje….. praktycznie nigdy sie nie uśmiecha bo ma jakiś cofnięty zgryz 😉

 • Ana pisze:

  Victoria z roku na rok wygląda lepiej. Na pewno zrobiła korektę nosa, ma również skorygowany zgryz plus licówki. W przeszłości miała implanty piersi. Reszta to zabiegi medycyny estetycznej i zmiana stylu. Długie ciemne włosy, oszczędna mimika to też dodało jej szlachetności. Jej naturalne wąskie usta, małe zęby i brzydki ” wyszczerzony ” uśmiech nie były korzystne dla wizerunku, o który teraz zabiega : dojrzałej kobiety z klasą.

 • Gośćmarta pisze:

  Usta jak usta, ale co ona ma z nogą?

 • Lili pisze:

  Jest piękna. Jest bogata. Spełnia marzenia. Cokolwiek złośliwego o niej nie powiemy, nie doda nam urody ani pieniędzy ani tego życia jakie ma i jakie już przeżyła.

  • Gość pisze:

   Do piękna jej daleko. Ale prezentuje się nieźle. Związek to bardzo rozsądny kontrakt. On ja zawsze zdradzał (wszyscy wiedzą, że lubi kobiety o byjniejszych kształtach), być może ona tez, ALE są myślący i rozsadni. Dojrzali. Nie warto tracić tego umperium przez jakieś nic nie warte skoki w bok. Co do reszty to prawda. Jad i zawiść nie zmieni niczego w ich życiu ani życiu zgorzknialych ludzi.

  • Gość pisze:

   Pełna zgoda

  • Gość pisze:

   to prawda , zgadzam się w zupełności , lepiej być młoda , piękna i bogata niż stara , brzydka i chora , ale w pewnym momencie wszyscy osiągają starość / jeżeli wcześniej nie odejdą /i przeważnie robią się brzydcy , ale nie wszyscy w życiu mogą być piękni i bogaci , niestety , więc cieszmy się z tego co mamy

 • Ula pisze:

  Przecież ona od dawna grzebie przy sobie!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×