Szukaj

Pola Lis z Tomaszem Lisem strzelili lansik w modnej Restauracji! Towarzyszył im przyjaciel Kingi Rusin!

Pola Lis z ojcem

Pola Lis z ojcem

Tomasz Lis z córką Polą i psem w restauracji

Nie od dziś wiadomo, że córki lepiej dogadują się z ojcami, choć w rodzinie Kingi Rusin trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Pola Lis i Iga Lis są bardziej córeczkami tatusia czy mamusi. Mimo rozstania rodziców, dziewczęta mają doskonały kontakt z jednym i z drugim, chętnie pokazują się z nimi publicznie i razem wyjeżdżają na wakacje. Trzeba przyznać, że córki dziennikarskiego duetu wyrosły na prawdziwe piękności. Iga zawsze jest na widelcu przez swoją karierę na wybiegu, ale co z Polą? Młodsza pociecha niczym nie odbiega od drugiej.

Paparazzi przyłapali Tomasza podczas popołudniowego relaksu w lubianej przez celebrytów restauracji Flaming&co. Towarzyszyli mu: nikt inny jak „przyjaciel” Kingi… pies Czarek i śliczna Pola, która zdecydowała się odsłonić nogi w stronę wiosennego słońca. Jej krótka sukienka bez wątpienia zrobiła furorę i można się spodziewać, że będzie hitem tej wiosny. Do kreacji Pola dobrała wygodne botki za kostkę, a włosy pozostawiła luzem na wietrze. Przeciwsłoneczne, duże okulary chroniły ją przed ostrym światłem.

Taka pogoda to idealna pora na spacer warszawskimi ulicami i relaks przy lekkim, zdrowym lunchu z ukochaną córką. Też spędzacie tak popołudnia ze swoimi dziećmi? A może z rodzicami?

Rozmarzona Kinga Rusin regeneruje swoje siły na luksusowym tarasie. Furorę wśród internautów zrobiły jej oryginalne kapcie

UPS! Pola Lis nieźle wkopała ojca! Ujawniła treść ich prywatnej korespondencji i bezlitośnie wyśmiała Tomasza Lisa! „Padłam!”

Stylowa 47-letnia Kinga Rusin w towarzystwie swojego ukochanego przyjaciela wsiada do białej limuzyny! Gdzie ona kupiła takie wystrzałowe szpilki?!

Kinga Rusin zażartowała z „Iron Majdan” i Małgorzaty Rozenek! „Jeśli chodzi o czelendż to…”


Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Tomasz Lis w restauracji

Tomasz Lis w restauracji

Pola Lis w restauracji

Pola Lis w restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×