Szukaj

Wszyscy zamarli z przerażenia, gdy to zobaczyli. Teresa Lipowska zaliczyła spektakularną wpadkę na jesiennej ramówce TVP

Teresa Lipowska wpadka TVP

Teresa Lipowska wpadka TVP

Teresa Lipowska przewróciła się na jesiennej ramówce TVP

Wpadki zdarzają się najlepszym i nie ma w tym nic złego. Czasem gwiazdom uda się niepostrzeżenie uniknąć przyłapania na błędzie lub potknięciu, ale niestety, gdy dookoła czai się banda fotografów, trudno uciec. Taka niefortunna sytuacja 23 sierpnia podczas jesiennej ramówki TVP spotkała Teresę Lipowską. Nie miała szans pozostać niedostrzeżoną.

Do sytuacji doszło, gdy gwiazda wchodziła na ściankę, żeby zrobić sobie zdjęcia przed rozpoczęciem prezentacji oferty programowej stacji. Wchodząc na czerwony dywan, Lipowska potknęła się i straciła równowagę. próbowała podeprzeć się o ściankę, ale niewiele to dało. Wystarczyła chwila nieuwagi i kilka sekund później Lipowska była już na kolanach. Przewróciła się, wchodząc na ściankę, co nie umknęło uwadze fotografów.

Na szczęście sama poszkodowana śmiała się z tej sytuacji i wyszła z niej z twarzą, jak na profesjonalistkę przystało. Gdy obecni przy zdarzeniu ludzie pomogli jej pozbierać się z czerwonego dywanu, wstała, otrzepała się i jak gdyby nigdy nic zaczęła pozować do zdjęć. W trudnej sytuacji zachowała zimną krew na tyle, na ile było to możliwe i pokazała, że potrafi wyjść z klasą nawet z najbardziej żenującej sytuacji.

Wpadki zdarzają się każdemu, jesteśmy tylko ludźmi. Nie ważne zresztą co się stało – ważne, by umieć z tego nieszczęścia wybrnąć z dumą!

Marcelina Zawadzka dumnie prężyła swoje piękne piersi na imprezie TVP! Niżej pokazała coś jeszcze lepszego!

„Głaskałam go, bardzo cierpiał”. Zdruzgotana Teresa Lipowska zdradziła jak wyglądały ostatnie chwile Romana Kłosowskiego

Anna Mucha na ramówkę TVP wystartowała w tej samej sukni co 4 inne gwiazdy! Swoim wdziękiem przebiła je wszystkie!


Teresa Lipowska przewróciła się na ramówce TVP

Teresa Lipowska przewróciła się na ramówce TVP

Upadek Teresy Lipowskiej podczas ramówki TVP

Upadek Teresy Lipowskiej podczas ramówki TVP

Teresa Lipowska zaliczyła upadek na ramówce TVP

Teresa Lipowska zaliczyła upadek na ramówce TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×