Piotr Mróz rzucił się w ramiona pięknej ukochanej, a Kajra dostała prezent od Sławomira. Co działo się po finale „TzG”? Mamy zdjęcia paparazzi

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami wygrał Piotr Mróz, który tańczył w duecie z Hanną Żudziewicz. Drugie miejsce zajęła Kajra w parze z Rafałem Maserakiem. To, co działo się po finale, uchwycili na zdjęciach paparazzi. Sławomir okazał się wielkim romantykiem. 

Taniec z Gwiazdami to program, który od samego początku wzbudza mnóstwo emocji. Z ostatnim dniem sierpnia rozpoczęła się 12. edycja show, który przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy. Do walki o Kryształową Kulę ponownie stanęła plejada gwiazd. Każdy z uczestników na parkiecie dawał z siebie wszystko.

Kilka tygodni przed startem rozpoczęły się treningi na sali. Gdy na ekranie pojawiły się pierwsze się odcinki na żywo, emocje sięgały zenitu. Nie brakowało bowiem zaskakujących i wielu wzruszających momentów. Z każdą kolejną odsłoną program musiała opuścić jedna para. Inni natomiast powoli zbliżali się do wielkiego finału i nagrody głównej, jaką jest Kryształowa Kula i czek na sporą sumę.

Tuż przed ścisłym finałem z programem pożegnała się Oliwia Bieniuk. Do ostatniego odcinka dotarli natomiast: Kajra w parze z Rafałem Maserakiem, a także Piotr Mróz, któremu towarzyszyła Hanna Żudziewicz.

Gwiazdy z rodzinami po finale Tańca z Gwiazdami

Wczorajszy wieczór na długo zapadnie w pamięci widzom i uczestnikom show. Finałowy odcinek rozstrzygnął bowiem o zwycięstwie. Punktacja jury pomiędzy dwiema finałowymi parami była wyrównana. W ostatecznej rywalizacji to widzowie swoimi głosami decydowali o tym, kto wygra Kryształową Kulę. Poniedziałek okazał się szczęśliwy dla Piotra Mroza i jego tanecznej partnerki. Aktor nie tylko pokazał, że potrafi tańczyć, ale też zdobył największą sympatię widzów. Tuż po wygranej wygłosił emocjonalne przemówienie.

W ostatnim odcinku pojawili się wszyscy uczestnicy show, którzy pożegnali się z programem we wcześniejszych odcinkach. Finalistom towarzyszyły również ich rodziny i przyjaciele, którzy od samego początku wspierali ich w drodze po taneczny sukces. Po wyjściu ze studia także nie zabrakło pięknych momentów.

Na zwycięzcę czekała jego ukochana Agnieszka, która nie szczędziła mu czułości. Mąż Kajry – Sławomir zrobił jej natomiast przepiękną niespodziankę. Mężczyzna z bukietem czerwonych róż padł przed swoją żoną na kolana. Piosenkarka nie ukrywała wzruszenia.

Paparazzi przyłapali także Sandrę Kubicką, która na finał przybyła z Baronem, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut z mężem, Oliwię Bieniuk, Janka Klimenta i Lenke Kliment, Agnieszkę Sienkiewicz. Na gwiazdy czekało też sporo fanów, którzy prosili o wspólne zdjęcia.

To, co działo się gdy zgasły kamery zobaczycie w naszej galerii.


Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×