Szukaj

Pogrzeb Tadeusza Plucińskiego. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali aktora

Tadeusz Pluciński zmarł 23 kwietnia 2019 roku. Dziesięć dni później, 13 maja, aktor spoczął na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Pożegnała go najbliższa rodzina i przyjaciele. W tym osoby z pierwszych stron gazet. Kto się pojawił? 

Tadeusz Pluciński był aktorem, którego pokochali widzowie seriali takich jak m.in. Alternatywy 4, Niania i Czterdziestolatek. Niespodziewanie pod koniec kwietnia aktor zmarł. Miał 92 lata. Przyczyny śmierci do tej pory nie zostały ujawnione.

W ostatnich chwilach życia Pluciński nie był sam. Chociaż mieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, przed śmiercią regularnie odwiedzała go najbliższa rodzina. W tym była żona – Jolanta Wołłejko, z którą aktor od wielu lat żył w przyjaźni, oraz ich synowie Piotr i Paweł. Podobno tylko oni mogli odwiedzać go w każdym momencie dnia i nocy.

13 maja 2019 roku na Powązkach Wojskowych odbył się pogrzeb aktora. Uroczystość miała charakter świecki i państwowy. W ostatniej drodze Tadeuszowi towarzyszyli pogrążeni w żałobie członkowie rodziny i przyjaciele. W poniedziałek na cmentarzu pojawili się m.in.: Jolanta Wołłejko z synami Piotrem i Pawłem, Magdalena Wołłejko, Piotr Polk, Teresa Lipowska, a także Jolanta Mrotek. Nie zabrakło też mieszkańców ze Skolimowa.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Tadeusz Pluciński nie żyje. Wiemy, jak wyglądały ostatnie chwile życia aktora

Zobacz: Tadeusz Pluciński nie żyje. Zmarła gwiazda największych polskich seriali

Zobacz: Nie żyje Karol Modzelewski. Więzień polityczny nazywany założycielem III RP miał 81 lat


Magdalena Wołłejko - Pogrzeb Tadeusza Plucińskiego

Magdalena Wołłejko - Pogrzeb Tadeusza Plucińskiego

Magdalena Wołłejko na Pogrzebie Tadeusza Plucińskiego

Magdalena Wołłejko na Pogrzebie Tadeusza Plucińskiego

Piotr Polk, Teresa Lipowska - pogrzeb Tadeusza Plucińskiego

Piotr Polk, Teresa Lipowska - pogrzeb Tadeusza Plucińskiego

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×