Taco Hemingway w blond włosach. Na plaży zaskoczył nową fryzurą. Zainspirował go Quebo?

Taco Hemingway - nowa fryzura

Taco Hemingway - nowa fryzura

Taco Hemingway zaskoczył fanów nową fryzurą. Na najnowszych zdjęciach paparazzi widać, że wygląda całkiem inaczej. Czy blond pasma dodają mu uroku?

Taco Hemingway, a właściwie Filip Tadeusz Szcześniak jest jednym z najbardziej popularnych muzyków w naszym kraju. Od kilku lat spotyka się z Igą Lis. Długo nie komentowali swojej relacji, jednak z czasem przestali się ukrywać. Wciąż unikają rozgłosu, bo zdecydowanie wolą zachować prywatność i unikać plotek. Bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia.

Pierwsze doniesienia o tym, że Iga i Filip zaczęli się spotykać, pojawiły się w 2018 roku. Wówczas to Pudelek donosił, że nastolatka spotyka się ze znanym muzykiem. Lis miała wtedy zaledwie 18 lat, a raper 28, jednak nie przeszkodziło im to w budowaniu relacji.

 Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali – donosił Pudelek.

Fotoreporterzy po raz pierwszy sfotografowali ich razem podczas Orange Warsaw Festiwal. Krótko po tym para wybrała się na wakacje. Od tamtego momentu od czasu do czasu pojawiają się ich wspólne zdjęcia, ale jest ich bardzo mało, dlatego każde publiczne pojawienie się pary, jest prawdziwą gratką dla paparazzi.

Ida i Filip właśnie przebywają w Trójmieście i to tam zostali sfotografowani. Taco zaskoczył fanów nową fryzurą.

Zobacz także: Lis i Hemingway w znakomitych humorach spacerują po plaży. Zdjęcia paparazzi to prawdziwa gratka dla fanów

Taco Hemingway ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Ida i Taco pojawili się na Opener Festiwal. Paparazzi zrobili im zdjęcia podczas spaceru po plaży. Młodzi w podobnych stylizacjach, w dobrych humorach zmierzali na spotkanie z przyjaciółmi. Oku fanów nie umknął fakt, że ich ulubieniec ma nową fryzurę. W blond pasmach wygląda zupełnie inaczej, niż do tej pory. Czyżby zainspirował go jego przyjaciel, Quebonafide, który szaleje ze stylizacjami? Nowe włosy dodają mu uroku?


Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×