Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Taco Iga, Quebo i Natalia mecz polska izrael

Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder pojawili się na meczu Polska – Izrael na Stadionie Narodowym. Dwie gorące pary wspólnie oglądały grę piłkarzy na żywo w strefie VIP. Zobacz zdjęcia.

Podczas poniedziałkowego meczu Polski z Izraelem, na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie zaroiło się od gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród nich nie można przeoczyć dwóch pięknych par: Igi Lis z Taco Hemingwayem oraz Natalii Szroeder, która w strefie VIP pojawiła się w towarzystwie rapera Quebonafide. Pierwszy raz w historii fani obu par mieli możliwość podziwiać swoich idoli w jednym miejscu. Okazało się, że nic tak nie łączy jak piłka nożna. Ciekawostką jest fakt, że obie pary pojawiły się na Narodowym w biało-czarnej odsłonie.

Na biały letni look postawiła piękna córka Kingi Rusin. Iga Lis miała na sobie sportową luźną białą koszulkę, podobnie ubrał się  jej chłopak Taco, który zapuszczone włosy związał w kitkę. Widok Igi z Taco obala wszelkie plotki, które ostatnio sugerowały, że para miała kryzys, niektóre media twierdziły nawet, że piękna para rozstała się. Córka gwiazdy TVN-u kibicowała Polakom razem ze swoją przyjaciółką Natalią Szroeder, która dla kontrastu postawiła na czerń.

Piosenkarka miała na sobie czarny seksowny top, który podkreślił jej opaleniznę i zadbane ciało. Jej rapujący partner Quebonafide także zaprezentował się w czerni, nie zapominając o stylowej czapce z daszkiem.

Oba miłosne duety prezentowały się niezwykle pięknie. Sami zobaczcie jacy są w sobie zakochani!

Zobacz: Quebonafide przeszedł radykalną metamorfozę! W nowej fryzurze wygląda prawie jak Taco Hemingway!

Zobacz: Natalia Szroeder wreszcie skomentowała swój związek z Quebonafide! Taka szczerość to rzadkość [WIDEO]

Zobacz: Czułości Quebonafide i Natalii Szroeder na trybunach! Paparazzi uchwycili ich w najlepszym momencie!


Taco Hemingway i Iga Lis oraz Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis oraz Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×