Paparazzi dorwali Taco Hemingwaya i Quebonafide na męskim wypadzie! Zrobili im kapitalne zdjęcia z ukrycia!

Taco Hemingway i Quebonafide

Taco Hemingway i Quebonafide

Taco Hemingway i Quebonafide przyłapani przez paparazzi podczas wspólnego uprawiania sportu. Raperzy w upalny dzień postanowili zadbać o swoją formę. W takiej sytuacji jeszcze ich nie widzieliśmy.

Nic tak nie łączy ludzi jak muzyka i sport. Po raz kolejny udowodnili to Taco HemingwayQuebonafide, którzy tym razem zostali przyłapani w duecie, ale nie na scenie, a w trakcie uprawiania sportu. Panowie, którzy rok temu połączyli siły i wydali bardzo dobrze przyjęty przez publiczność album Soma, mają świetne flow nie tylko podczas wspólnych koncertów, ale też w codziennym życiu. Obaj mają słabość do piłki nożnej (Quebo chciał być komentatorem sportowym, a Taco jest zapalonym graczem Fify, przez co doczekał się pseudonimu „Fifi”), pięknych kobiet i aktywnego trybu życia.

Stołeczni paparazzi ostatnio namierzyli mistrzów rymów podczas wspólnego „spaceru” na obrzeżach miasta w środku upalnego dnia. Gdy Quebonafide jeździł na rowerze, Taco Hemingway truchtał dotrzymując tempa swojemu kumplowi, z którym stworzył kultowy już projekt Taconafide.

Ubrani na sportowo raperzy sprawiali wrażenie mocno wyluzowanych, z ich twarzy nie schodził uśmiech, co pozwala przypuszczać, że wymieniali się frywolnymi żartami, być może rozmawiali także na temat przyjemnych sytuacji z udziałem ich ukochanych, które mają ze sobą bardzo pozytywny kontakt. Przypomnijmy, że Taco Hemingway prywatnie związany jest z córką Kingi Rusin – śliczną i zdolną Igą Lis, zaś Quebonafide jest partnerem utalentowanej wokalistki o zniewalającej urodzie – Natalii Szroeder.

Zobaczcie, jak wygląda męskie popołudnie w wydaniu Taco i Quebo. Znaliście ich od tej strony?

Zobacz: Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]

Zobacz: Taco Hemingway ma słabość do seksownych blondynek. Jego poprzednia dziewczyna to prawdziwa piękność!

Zobacz: Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO]


Taco Hemingway i Quebonafide razem uprawiają sport

Taco Hemingway i Quebonafide razem uprawiają sport

Quebonafide jedzie na rowerze

Quebonafide jedzie na rowerze

Taco Hemingway podczas joggingu

Taco Hemingway podczas joggingu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×