Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski w drodze do „DDTVN” spotkali paparazzi. Ciążowego brzuszka przyszłej mamy już nie da się ukryć

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski po raz kolejny zostaną rodzicami. Młode małżeństwo pojawiło się dzisiaj w Dzień Dobry TVN. Przed studiem czekali na nich paparazzi.

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski to jedna z najpiękniejszych par młodego pokolenia show-biznesu. Piosenkarka i youtuber wspólnie rozwijają swoje social media, a przestrzeni lat zgromadzili tam ogromną ilość fanów. Internauci chętnie podglądają ich codzienne życie, a także radości i problemy, z którymi przychodzi się im mierzyć. Ostatnio zdecydowanie trwa u nich dobra passa.

Latem zakochani wzięli ślub. Urządzili huczne wesele, na którym bawiła się nie tylko najbliższa rodzina, ale też wiele gwiazd. Wcześniej para doczekała się dwóch córek. Pola urodziła się w 2020 roku, a rok później miała już siostrę Nel. Niedawno małżonkowie wyjaśnili, że ich rodzina znowu się powiększy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Sylwia i Janek opowiedzieli o płci kolejnej pociechy.

My sami nie znamy płci. Postanowiliśmy, że może uda nam się wytrzymać do porodu z tą informacją, żebyśmy sami mieli niespodziankę. Chociaż pewnie nie wytrzymamy, ale im później się dowiemy, tym lepiej. Najważniejsze jest to, żeby dziecko było zdrowe – powiedziała Sylwia.

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski wychodzą razem z DDTVN

Sylwia bardzo długo ukrywała kolejną ciążę. Dopiero gdy jej krągłości stały się mocno widoczne i trudno jej było ukryć ten stan, zdecydowała się poinformować fanów, że jej rodzina po raz kolejny się powiększy. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z pięknej sesji zdjęciowej.

Dzisiaj młodzi małżonkowie byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Przed studiem programu czekali na nich oczywiście paparazzi, dla których była to świetna okazja do tego, aby zrobić przyszłym rodzicom kilka nowych zdjęć.

Sylwia wybrała stylizację w stonowanych kolorach. Pojawiła się w czarno-białym płaszczu, pod którym trudno już było ukryć ciążowy brzuszek. Gdy stanęła bokiem jej brzuszek był mocno widoczny. Strój uzupełniła czarnymi dodatkami i sporą torebką. Jej mąż również postawił na czerń.

Zdjęcia, jakie zrobili im paparazzi, zobaczycie w naszej galerii.


Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×