Sylwia Gliwa na randce z mężem milionerem. Luksusową parę przyłapano na… oszczędzaniu

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki

Sylwia Gliwa na randce z mężem

Sylwia Gliwa jest uwielbiana przez fanów serialu Na Wspólnej. Na ich oczach przeszła również niesamowitą metamorfozę. Aktualnie jest szczęśliwą mamą 3-letniego synka oraz żoną Marcina Biernackiego, byłego kierowcy wyścigowego. Podczas wakacji, paparazzi przyłapali parę podczas spędzania romantycznych chwil na jachcie na Mazurach.

Zobacz: Sylwia Gliwa w bikini na jachcie [paparazzi]

Niedawno zostali przyłapani kolejny raz, tym razem towarzyszyła im jesienna aura. Wybrali się do ekskluzywnej restauracji, której właścicielem jest Borys Szyc, prywatnie dobry znajomy aktorki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wizerunek pary zawsze jawi się jako nieskazitelny i luksusowy. Tym razem było jednak inaczej. Para wysiadająca z jednego z najdroższych samochodów, jakie możemy spotkać na warszawskich ulicach, zapłaciła rachunek korzystając z… rabatownika oraz przewodnika po lokalnych restauracjach.

Czy to kwestia mody na oszczędzanie, która tak bardzo modna jest za Zachodzie? Na to wygląda. Zobaczcie zdjęcia z randki Sylwii Gliwy i Marcina Biernackiego w naszej galerii.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×