Kinga Rusin powinna być modelką! Przyłapana przez paparazzi pozowała jak na ekskluzywnej sesji!

Kinga Rusin

Kinga Rusin przed studiem „Dzień Dobry TVN”

Kinga Rusin przyłapana przez paparazzi pod studiem Dzień Dobry TVN. Dziennikarka wychodziła z nagrania i wsiadała do taksówki, ale zanim zniknęła fotografom z oczu, chwilę pozowała do zdjęć. Robiła to jak prawdziwa wybiegowa modelka! Jak wyglądała jej stylizacja? Zobaczcie zdjęcia!

Nie jest tajemnicą, że najłatwiej upolować najpopularniejsze polskie gwiazdy pod studiem Dzień Dobry TVN w Warszawie. To właśnie tam, na nagraniach do programu śniadaniowego, pojawiają się właściciele najgorętszych nazwisk. To właśnie tam pracuje również Kinga Rusin, która zdecydowanie zalicza się do ulubienic polskich paparazzi. Jej styl, elegancja i swoboda, z jaką pozuje do zdjęć sprawiają, że fotografowie uwielbiają czatować nad nią pod budynkiem stacji. Udało im się „dopaść” dziennikarkę 2 marca, gdy wychodziła z pracy tuż po nagraniu.

Kinga była najwyraźniej w doskonałym nastroju, bo chętnie pozowała i zachowywała się jak urodzona modelka. W chłodny marcowy dzień postawiła na bardzo klasyczny look. Miała na sobie białe, luźne spodnie, świetnie zgrywające się z szarymi botkami na słupku i torebką. Do stylizacji dobrała oversize’ową bluzę z kapturem, którą narzuciła na biały sweterek. Genialnym akcentem w jej looku były okulary z żółtymi szkłami, które przełamywały biel i zgrywały się z włosami dziennikarki.

Jak wam się podoba? 😉

Koniec wielkiej tajemnicy! Kinga Rusin od lat ukrywa swojego przyrodniego brata! Wyszły na jaw powody jej rodzinnego sekretu!

Kinga Rusin tym zdjęciem rozwaliła cały Instagram! Gwiazda ubrana jak oscarowa gwiazda złapała stopa w Los Angeles!

Edyta Górniak nawet nie ukrywa, jak bardzo uraziła ją Kinga Rusin. Padły słodko-gorzkie słowa

 


Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×