Spice Girls zaliczyły pierwszy wspólny występ! Nawet bez Victorii wyglądają jak ikony stylu!

Spice Girls

Spice Girls

Spice Girls pierwszy raz publicznie po reaktywacji

Internet niemal pękł w szwach od plotek o powrocie Spice Girls. Na szczęście dla fanów, dziękczynne modlitwy okazały się być prawdą, a nie tylko spekulacjami – popularny girlsband wraca i pierwszy raz od 2012 roku pojedzie w trasę koncertową. Ich tournee będzie obejmowało 13 koncertów, zorganizowanych na największych arenach i stadionach w UK. Nim to jednak nastąpi, panie prężnie promują swój powrót.

Pierwszy raz od ogłoszenia powrotu pojawiły się publicznie 7 listopada, w Londynie. Z samego rana popędziły do BBC 2, a później wprost do Heart, na wywiad zapowiadający ich koncerty. Cała czwórka wyglądała niezwykle stylowo, świeżo i promiennie, a humory nie opuszczały ich nawet na krótką chwilę. Podczas wywiadu okazało się, że to Mel B najbardziej naciskała na powrót zespołu, a Mel C bardzo jej sekundowała. Geri HornerEmma Bunton były nieco oporne, ale ostatecznie zgodziły się pojechać w trasę.

Niestety, Victoria Beckham nie dołączy do swoich przyjaciółek:

Dziś jest wyjątkowy dzień dla Spice Girls – ogłaszają pierwszą trasę od 2012 roku. Nie dołączę do moich dziewczyn na tej trasie, ale zespół był wielką częścią mojego życia. Wiem, że dadzą świetne show i fani będą zadowoleni – napisała Beckham, dodając hasztag #friendshipneverends (tłum. przyjaźń trwa wiecznie). – oświadczyła Beckham na Instagramie

Wygląda na to, że dziewczyny będą musiały poradzić sobie bez niej, ale nic nie wskazuje na to, by miał być to wielki wysiłek. Wyglądają bosko i są gotowe do akcji!

Victoria Beckham przerwała milczenie. Oficjalnie skomentowała swoją rezygnację z udziału w reaktywacji Spice Girls

Spice Girls z impetem wróciły do gry! Pokazały swoje spektakularne stroje i zwiastun zapowiadający trasę koncertową!

To już fakt! Spice Girls wracają w czwórkę! Zagrają aż 13 koncertów. Gdzie i kiedy?


Spice Girls w Londynie odwiedziły radio

Spice Girls w Londynie odwiedziły radio

Spice Girls w Londynie odwiedziły radio

Spice Girls w Londynie odwiedziły radio

Spice Girls w Londynie odwiedziły radio

Spice Girls w Londynie odwiedziły radio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×