Sopot 2021. Gwiazdy pojawiły się na próbie przed koncertem: Andrzej Piaseczny, Viki Gabor, Sanah…

Sopot 2021

Sopot 2021

Dzisiaj rozpoczyna się drugi dzień SuperHit Festiwalu w Sopocie. Na koncercie nie zabraknie największych gwiazd polskiej estrady, które już są po generalnej próbie. Paparazzi zrobili im kilka zdjęć przed wejściem do Opery Leśnej.

Po długich restrykcjach związanych z pandemią koronawirusa artyści znowu mogli powrócić na scenę. Tuż po złagodzeniu obostrzeń rozpoczęły się imprezy plenerowe. Jedną z nich jest SuperHit Festiwal transmitowany przez stację Polsat. Wydarzenie zgromadziło największe gwiazdy polskiej estrady. Koncert jest zaplanowany na dwa dni, a wczoraj wspaniały występ dała Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Wokalistka w pewnym momencie zaprosiła na scenę byłego męża, który jest odpowiedzialny za jej sukces w branży.

Wspólnie stworzyliśmy taką legendarną grupę i dzięki Andrzejowi też jestem na tej scenie. Byliśmy razem przez wiele wiele lat. Duże brawa dla Andrzeja – mówiła ze sceny.

Dzisiejszego wieczoru również nie będzie brakowało znanych nazwisk, które po długiej przerwie wystąpią na żywo. Największe przeboje oraz premierowy utwór wykona Michał Szpak. W Operze Leśnej pojawi się też gość z Włoch. W Sopocie zaśpiewają zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, czyli zespół Maneskin, który porwał publiczność w Rotterdamie. Koncert zacznie się za kilka godzin, a  gwiazdy już są po próbach.

Sopot 2021. Drugi dzień SuperHit festiwalu

Drugi dzień SuperHit Festiwali uświetnią koncerty między innymi: Michała Szpaka, Cleo, Andrzeja Piasecznego, Korteza, młodziutkiej Viki Gabor, Sanah oraz jubileuszowy występ zespołu Enej. W tym roku mija 10 lat od czasu ich wygranej w Must Be The Music. Dzisiejszy wieczór upłynie pod hasłem Najlepsi z Najlepszych.

Artyści już są po próbie, a paparazzim udało się sfotografować tuż przed wejściem do Opery Leśnej. Widzimy, że do koncertu przygotowuje się Andrzej Piaseczny, który kilka tygodni temu wydał nową płytę 50/50. Przed obiektywem chętnie pozowała również zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci, czyli Viki Gabor, która na próbę przybyła w luźnym outficie. W zwiewnej różowej sukience maksi na próbie pojawiła się uwielbiana przez fanów Sanah. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia gwiazd z drugiego dnia festiwalu.


Viki Gabor - SuperHit Festiwal 2021

Viki Gabor - SuperHit Festiwal 2021

Viki Gabor - SuperHit Festiwal 2021

Viki Gabor - SuperHit Festiwal 2021

Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

Komentarze

 • GośćIIka pisze:

  Piasek Jesteś obrzydliwy wstyd a koszulka w TVN i wywiad dno

 • Fanka Viki pisze:

  Viki od początku swojej muzycznej kariery powtarza że Ariana jest jej idolką i że się nią inspiruje jeśli coś Ci nie pasuje to nie komentuj bo zazwyczaj ten kto komentuje życie innego człowieka myśli tylko o sobie. Skoro osądzasz ją o kopiowanie to najpierw wypadało by sprawdzić czy coś o tym mówiła. Ariana to jej idolka a nie kobieta do kopiowania.

 • WOLODIA pisze:

  Jak można tak wyglądać i sobie śpiewać dla ludzi..trzeba mieć jakąś samoocenę ja jakby pospiewalsia to ludzi by stali i klaskali dwie godzinu

 • @ Gość pisze:

  To nie wystep był słaby, tylko piosenki, które musiała zaśpiewać. Ona ma marne piosenki. Polska rzeczywistość. W Stanach napisaliby jej lepsze. Z takim głosem, żeby wytwórnia kazała jej śpiewać taka szmirę….. Wstyd.

 • GJW pisze:

  Moda tak. Utwory słyszałem. Nie oglądam niczego od trzech lat. Nie mam telewizora i nie tęsknię za nim. Festiwal na pewno fajny. Lubiałem oglądać. Miłej zabawy i słuchania.

 • Gość pisze:

  Ja się rozczarowalam jej występem na żywo. Słabo

 • Alexis pisze:

  Viki Gabor świetny głos. Żeby tylko pozwolili jej wykonywać ambitny repertuar, a nie jakieś pop piosenki do radia. Ja ją widzę w repertuarze rnb i soul, ale w Polsce trudno o dobrych kompozytorów. Gdyby żyła w USA, to w ciągu roku zostałaby gwiazdą na miarę Ariany.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×