Córka Angeliny i Brada poszła na całość! Shiloh ogoliła głowę „na zapałkę”. Teraz to dopiero chłopięca zmiana

Shiloh, Angelina Jolie

Shiloh, Angelina Jolie

Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, postawiła na ostre cięcie. Ścięła się na tzw. zapałkę. Znów ma bardziej męski look! Zdjęcia.

Angelina Jolie Brad Pitt byli jednym z najpopularniejszych małżeństw show-biznesu. Para rozeszła się, a główny ciężar opieki nad potomstwem spadł na aktorkę. Przypomnijmy, że ma ona aż sześcioro dzieci: Shiloh, Zaharę, Maddoxa, Paxa, Vivenne i Knoxa. Emocje budzi zwłaszcza pierwsza z wymienionych pociech. Shiloh ukończyła w maju 16 lat i przez długi czas budziła zainteresowanie swoim wyglądem. Zdaniem części fanów wyglądała jak „chłopczyca”: wszystko przez to, że nosiła grzywkę i chodziła w męskich ubraniach.

W 2020 roku media obiegła nawet informacja, że Shiloh przestała używać swojego kobiecego imienia i nakazała, by tytułować ją per John.

Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci – powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair.

Podobno mama zgodziła się też w przyszłości na terapię hormonalną, mającą na celu korektę płci Shiloh. Tego typu plotki ucichły w ubiegłym roku. Nastolatka zaskoczyła cały świat, gdy podczas premier filmów w październiku i listopadzie 2021 r. zaprezentowała nowy look. Dziewczyna nie tylko zapuściła dłuższe włosy, ale również zaczęła się ubierać w sukienki i stosować delikatny makijaż. Przemiana nie trwała zbyt długo.

Shiloh ścięła włosy. Wróciła do męskiego wyglądu?

23 grudnia paparazzi przyłapali Shiloh, gdy wychodziła ze sklepu, trzymając w dłoniach psią karmę. Ich zdziwienia wywołała nowa fryzura córki Jolie! Dziewczyna ścięła się na tzw. zapałkę. Ponadto była ubrana w wielką czarną bluzę z kapturem i luźne szorty. Czyżby znów wróciła do męskiego looku? Wszystko na to wskazuje. Sami przekonajcie się o tym w galerii pod tekstem.

Jak podobają się wam tak krótkie fryzury u kobiet?


Shiloh ścięła włosy

Shiloh ścięła włosy

Shiloh ścięła włosy

Shiloh ścięła włosy

Shiloh ścięła włosy

Shiloh ścięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×