Szukaj

Angelina Jolie ze wszystkimi dziećmi. Shiloh przeszła metamorfozę. Już nie nosi typowo chłopięcej fryzury

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie wybrała się z dziećmi do restauracji, gdzie przyłapali ich fotoreporterzy. Uwagę przyciąga fryzura Shiloh, która w ciągu ostatnich miesięcy przeszła odważną metamorfozę. Jak wygląda?

Gdy świat plotkuje o nowym związku Brada Pitta z modelką o polskich korzeniach, Angelina Jolie twierdzi, że ma w życiu inne priorytety. Chociaż dba o to, z kim aktor się spotyka, nie jest zazdrosna:

Angelina dba o to, z kim spotyka się Brad, ale tylko dlatego, że może wpłynąć to na ich dzieci. Poza tym nie interesuje ją znajomość jego życia miłosnego. Już od dawna nie żywi do Brada żadnych uczuć, więc na tym poziomie nie ma to żadnego znaczenia — komentuje osoba z otoczenia aktorki w Hollywoodlife.

Na ten moment to właśnie dzieci są dla aktorki na pierwszym miejscu:

Angelina nowego partnera mogłaby mieć na wyciągnięcie ręki. Nie jest to jednak dla niej priorytetem. Wszystko, na czym jej zależy, to upewnienie się, że jej dzieci są szczęśliwe. Będzie przy nich dzień w dzień i zrobi wszystko, co w jej mocy, by czuli się kochani, bezpieczni i wspierani. Ich dobro jest dla niej priorytetem numer jeden i zawsze nim pozostanie.

Shiloh Jolie-Pitt przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

W momencie, gdy doniesienia o nowej dziewczynie Brada zaczęły się pojawiać się w mediach na całym świecie, Angelina Jolie postanowiła zaprosić dzieci do jednej z restauracji w Malibu. Na miejsce przyjechali jednym samochodem. Angelina prezentowała się bardzo elegancko. Podobnie jak jej dzieci, które sięgnęły po bardzo różnorodną garderobę. Część z nich wzorowała się na mamie, inna postawiła na wygodne stroje. Każdy z nich miał jednak maseczkę ochronną na twarzy.

Spośród całej szóstki najbardziej wyróżniała się Shiloh Jolie-Pitt. Chociaż do niedawna nastolatka nosiła typowo chłopięcą fryzurę, aktualnie stawia na efektowną i wygodną kitkę.

Pasuje jej ta metamorfoza?


Angelina Jolie z dziećmi w drodze na kolacje

Angelina Jolie z dziećmi w drodze na kolacje

Shiloh Jolie-Pitt z kitką

Shiloh Jolie-Pitt z kitką

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×