Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Rozebrana Selena Gomez zagrała Justinowi Bieberowi na nosie! Błyskawicznie znalazła pocieszenie w objęciach innego przystojniaka!

Selena Gomez


Selena Gomez ma nowego chłopaka?

Trwają australijskie wakacje ślicznej aktorki i piosenkarki. Kto jak to, ale Selena Gomez zasłużyła na porządny odpoczynek. Niedawno gwiazda po raz kolejny rozstała się z Justinem Bieberem. Podobno najlepszym lekarstwem na złamane serce jest nowa fryzura lub urlop – Selena zaliczyła i jedno, i drugie.

Zaraz po zerwaniu z Justinem Gomez poleciała do Australii i razem z grupką znajomych wynajęła jacht. Na pokładzie zacumowanej niedaleko portu w Sydney łodzi gwiazda czyta, opala się i… zaskakująco szybko dochodzi do siebie po bolesnym rozstaniu.

Fotografom udało się ją przyłapać na wymianie czułości z jednym z przebywających na łodzi chłopaków. Selena po kąpieli wdrapała się na pokład jachtu, a on czule owinął ją ręcznikiem. W tym momencie Gomez wtuliła się młodego mężczyznę, a on silniej objął ją ramieniem.

O czym świadczy to zachowanie? Czyżby był to dowód na to, że Selena zdążyła już zapomnieć o Justinie? Naszym zdaniem postępowanie Gomez świadczy raczej o tym, że po bolesnym rozpadzie związku z Bieberem, jest ona bardzo spragniona czułości.

Dowodem na to może być chociażby fakt, że niedługo po tym, jak przytulała się do tamtego chłopaka, czułości szukała też u koleżanki. Na kolejnym zdjęciu zrobionym przez paparazzich widać Selenę przytulającą się do opalającej się dziewczyny.

A wy jakbyście zinterpretowali zachowanie Seleny Gomez?

Śliczniutka Selena Gomez pokazała swoje cudowne ciało w seksownej bieliźnie! Fani ugotowani!

Selena Gomez zmieniła fryzurę! Jej włosy robią się coraz krótsze, ale to najmodniejsze cięcie sezonu!

Znowu to samo? Selena Gomez i Justin Bieber dopiero co do siebie wrócili i już się rozstali?!

Czy Selena Gomez i Justin Bieber powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 3


Gość | 1 kwietnia 2018, 14:37

Teraz widać jak bawi się facetami. W szczególności Justinem. Cały czas wykorzystuje jego słabość do niej.


Gość | 21 marca 2018, 10:15

Wieczne dzieci.


Kloe | 20 marca 2018, 23:36

Szybka jest 😉 Najpierw fotografowała się z The Weekndem, a za parę dni już była w objęciach Biebera, teraz rozstała sie z Bieberem kilka dni temu i już obejmuje się z innym. Może nie taka ona święta za jaką cały świat ją uważa? Ciekawe też jest to, że znowu przytyła nieźle, chyba o iqgreen zapomniała znowu 😛 A niedawno taka idealna sylwetka u niej była.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×