Selena Gomez wpadła w ręce policji! Była cała we krwi. Przerażające zdjęcia paparazzi obiegły świat

Selena Gomez wpadła w ręce policji

Selena Gomez wpadła w ręce policji

Selena Gomez cała zalana krwią i skuta kajdankami prowadzona przez policjantów. Fani zamarli. Co się dzieje z ich idolką?

Selena Gomez zasłynęła na całym świecie w bardzo młodym wieku. Już jako nastolatka wystąpiła w filmach Disneya, co otworzyło jej drzwi do międzynarodowej kariery. Zagrała w wielu mniejszych i większych produkcjach. Zaczęła też tworzyć piosenki — wydała cztery albumy solowe.

Przez pewien czas była związana z Justinem Bieberem. O ich burzliwej relacji rozpisywały się media na całym świecie. Para rozchodziła się i schodziła. Ostatecznie jednak kochankowie zakończyli swój związek wiosną 2018 roku. Piosenkarz znalazł szczęście w ramionach Hailey Baldwin. Selena przeszła nawet załamanie nerwowe i trafiła do szpitala.

Udało się jej jednak stanąć na nogi. Rozliczyła się z przeszłością i realizuje nowe projekty. Pojawiły się również informacje, że ponownie jest zakochana.

Tymczasem fani Seleny zamarli, gdy zobaczyli jej najnowsze zdjęcia, na których zalana krwią, skuta kajdankami, jest prowadzona przez policjanta. Powiało grozą.

Selena Gomez aresztowana i cała we krwi

Selena Gomez regularnie udziela wywiadów, którym towarzyszą sesje zdjęciowe. Pojawiła się m.in. na okładce magazynu Interview, na której pochwaliła się odważną metamorfozą. Włosy zaplotła w warkocze i wskoczyła w skórzane ubrania. W tym stylu nie przypominała grzecznej dziewczynki, idolki nastolatek.

Fanka amerykańskiej artystki udostępniła także zdjęcie, na którym Gomez pozuje w krótkich włosach. Te znajdują się tuż obok niej na podłodze. Wpis, który pojawił się na Twitterze, obiegł media na całym świecie. Niektórzy zaczęli porównywać Selenę do Britney Spears, która w 2007 roku – w najtrudniejszym momencie swojego życia, zdobyła się na identyczny krok – ogoliła głowę na zero.

Wszystkie ruchy gwiazdy są obserwowane przez czujnych fanów. Kiedy więc media obiegły zdjęcia zakrwawionej idolki – zamarli. Na szczęście po chwili odetchnęli z ulgą. To tylko scena z najnowszego filmu.

Selena została zauważona podczas kręcenia wątku u boku Steve’a Martina do ich najnowszego filmu Only Murders in the Building. Zdjęcia zrobiono na Upper West Side w Nowym Jorku. W scenie Gomez pojawia się zakrwawiona. Aresztują ja policjanci i prowadzą do radiowozu.

Film, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, opowiada o trzech nieznajomych, którzy mają obsesję na punkcie prawdziwej zbrodni i nagle zostają uwikłani w morderstwo. Kiedy w ich apartamentowcu w Nowym Jorku dochodzi do krwawego zdarzenia, są zmuszeni współpracować, aby dowiedzieć się, co się stało.

Fani odetchnęli z ulgą, a jak widać, ich idolka jest w świetnej formie.


Selena Gomez w zakrwawionym swetrze na planie filmu

Selena Gomez w zakrwawionym swetrze na planie filmu

Selena Gomez w zakrwawionym swetrze na planie filmu

Selena Gomez w zakrwawionym swetrze na planie filmu

Selena Gomez z plamą krwi na bluzce

Selena Gomez z plamą krwi na bluzce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×