Szukaj

Sebastian Fabijański uwija się jak mrówka przy remoncie mieszkania! U jego boku pojawiła się nowa ślicznotka

Sebastian Fabijański remont

Sebastian Fabijański urządza mieszkanie

Jeszcze zanim po świecie rozeszła się nowina, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański nie są już razem, media donosiły o mieszkaniu, które para miała wspólnie kupić. Wygląda na to, że przynajmniej część rewelacji była prawdziwa, bo choć Olga i przystojny aktor nie są już parą, Sebastiana przyłapano na urządzaniu mieszkania.

Informacja o jego rozstaniu z Olgą była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Kilka tygodni temu paparazzi przyłapali parę podczas ostrej wymiany zdań przy samochodzie – bez wątpienia nie brakowało wtedy emocji. Później przez jakiś czas nie było o nich słychać, a następnie doszło do zakończenia relacji. I choć nie wiadomo co dokładnie zaszło, nie przeszkodziło to Fabijańskiemu w dalszym urządzaniu gniazdka, które miał dzielić z piękną aktorką.

Fotograf przyłapał aktora w towarzystwie kobiety, która była prawdopodobnie projektantką wnętrz. Zniknęli na kilka chwil w mieszkaniu, ale szybo pojawili się z powrotem.  Oglądali razem tkaniny w samochodzie, prawdopodobnie na obicia mebli, a gdy Sebastian znów wrócił do mieszkania, po jego opuszczeniu miał na twarzy ślady farby. Według rewelacji paparazzi, następnym przystankiem był sklep ze zdrową żywnością – przy remoncie można się w końcu nieźle namęczyć.

Myślicie, że Sebastian doprowadza mieszkanie do porządku z myślą o powrocie do Olgi? Pewnie niedługo się dowiemy.

Gwiazdy zjeżdżają do Gdyni na 43. Festiwal Filmowy: Borys Szyc, Agata Kulesza, Sebastian Fabijański

Rozstanie? Nie do końca. Jest jeszcze coś co może uratować związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego

Gwiazdy na rozpoczęciu 43 Festiwalu Filmowego w Gdyni: Małgorzata Pieczyńska, Grażyna Torbicka, Borys Szyc, Sebastian Fabijański


Czy Olga Bołądź i Sebastian Fabijański powinni do siebie wrócić?

×