Sandra Kubicka w letniej stylizacji odwiedziła studio „DDTVN”. We wzorzystej kreacji wyglądała obłędnie!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Gwiazda na kanapie opowiedziała o miłości do Barona. Uwagę zwróciła również stylizacją. Jak wyglądała?

Kariera Sandry Kubickiej po przeprowadzce do Polski ruszyła z kopyta. Obecnie jest właścicielką kilku firm, a także prężnie rozwija media społecznościowe. Pod koniec ubiegłego roku zdecydowała się otworzyć przed fanami i opowiedziała o traumatycznym przeżyciu z przeszłości. Blond piękność zmaga się Zespołem Policystycznych Jajników. Jest to choroba, która wpływa na bezpłodność.

Gdy usłyszała diagnozę lekarzy, załamała się, ponieważ jej marzeniem jest urodzenie dzieci. Przez chorobę jej szanse na posiadanie potomków zmalały o 80%. Zapowiedziała, że gdy zajdzie taka potrzeba, zdecyduje się na in vitro.

Sandra Kubicka w letniej kreacji pod studiem DDTVN

27-latka obecnie jest szczęśliwa u boku gitarzysty zespołu Afromental – Alka Barona. Zakochani tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie ich życiem prywatnym jest tak wielkie.

W związku z tym Sandra została zaproszona na rozmowę do studia sobotniego wydania porannego programu Dzień Dobry TVN. Kubicka zdradziła więcej, na temat swojej miłości. Gwiazda wyjawiła, że wielu od samego początku uważało, że ich relacja nie przetrwa:

Na początku ludzie dawali nam miesiąc, później trzy, później słyszałam nawet, że wróżbita przewidział nasze rozstanie. A tutaj już jesteśmy rok razem i jest coraz lepiej, coraz piękniej. Miłość uskrzydla – tłumaczyła w DDTVN.

Sandra nie ukrywa także, że jest pewna, iż to jest właśnie ten mężczyzna. Zdradziła, że łączy ich bardzo dużo, dzięki czemu spędzają ze sobą naprawdę sporo czasu:

Każdy chce mieć miłość w życiu i myślę, że znaleźliśmy. Jesteśmy przyjaciółmi, pracujemy też razem, otworzyliśmy wspólną firmę, mieszkamy, budujemy wspólną przyszłość i jest, póki co najlepiej – zapewniła.

Kubicka w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Dorota Wellman zdradziła także, że na dobre porzuciła modeling. Postanowiła, że skupi się na rodzinie. Sporadycznie co jakiś czas będzie można ją oglądać w sesjach stworzonych z myślą o jej firmach.

Po wyjściu ze studia na gwiazdę czekali paparazzi. Sandra tego dnia postawiła na letnią stylizację. Na białą koszulkę wyciętą w serek nałożyła wzorzystą, oversize’ową marynarkę. Do kompletu miała na sobie także spodnie. Dobrała do tego fioletowe szpilki oraz żółtą kopertówkę. Dodatkowo zabezpieczyła się na wypadek, gdyby słońce świeciło za mocno i zabrała ze sobą przyciemniane okulary.

Musimy przyznać, że w tej stylizacji wyglądała naprawdę obłędnie. Zgadzacie się?


Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×