Szukaj

Gorąca Edyta Górniak w mikroszortach na mokrej trawie! Gwiazda w mokrym podkoszulku, z seksownymi pośladkami i bez makijażu na zdjęciach paparazzi wyglądała obłędnie

Edyta Górniak została przyłapana w parku, gdy w trakcie afrykańskich upałów ochładzała się w kurtynie wodnej. Gwiazda w codziennej stylizacji wyglądała bardzo seksownie. Odsłoniła nogi i pokazała się bez makijażu. A mimo to wyglądała lepiej niż seksowna J.Lo!
Edyta Górniak mokre show

Edyta Górniak mokre show

Edyta Górniak od początku swojej kariery plasuje się w czołówce najseksowniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Chociaż w mediach regularnie pojawiają się nowe seksbomby, większość z nich nie dorasta diwie nawet do pięt. Artystka może pochwalić się perfekcyjną sylwetką, piękną cerą i zabójczymi nogami. Najczęściej możemy podziwiać ją na scenie, w wieczorowych kreacjach i w pełnym makijażu zrobionym przez jej kilkuosobowy sztab, na czele którego stoi jej przyjaciel Marcin Wieczorek. A jak gwiazda hitu To nie ja prezentuje się na co dzień?

Kilka dni temu, gdy w Polsce panowały afrykańskie upały, paparazzi przyłapali Edytę, gdy ta wracała z zakupów. Piosenkarka od zawsze podkreśla, że nic tak jej nie cieszy jak obcowanie z naturą. Nic więc dziwnego, że gdy po intensywnym sezonie koncertowym znalazła chwilę na relaks, udała się do parku, gdzie przysiadła na chwilę na trawie. Rozpalona słońcem gwiazda usiadła przy samej kurtynie wodnej, która spektakularnie schłodziła jej gorące ciało.

Edyta bez makijażu, ubrana w kuse szorty i top na ramiączkach, odstawiła gorące show, któremu z oddali przyglądali się czujni paparazzi. Gwiazda nieświadomie uczestniczyła w pięknej sesji, która w błyskawicznym tempie obiegła serwisy o życiu gwiazd. Jej mokra sesja jest już hitem działającym na wyobraźnię bardziej niż jej kultowe już zdjęcia dla Playboya z 1994 roku.

Zobaczcie, jak Górniak relaksuje się w Warszawie tuż przed wylotem na wakacje. Najnowsze zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że gwiazda nawet w zwykłych ciuchach wygląda seksowniej niż Jennifer Lopez, która rozpala zmysły. Uwielbiamy Edytę w takiej wersji!

Zobacz: Edyta Górniak wystąpiła na scenie w samej piżamie! Gwiazda nie zdążyła włożyć spektakularnej sukni, a i tak wyglądała zjawiskowo! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak drży o zdrowie swojego syna! Allanek aż na 3 tygodnie ucieka spod skrzydeł zatroskanej matki! Szykuje się ostra impreza nad morzem!

Zobacz: Wzruszona do łez Edyta Górniak w stroju anioła rozłożyła na łopatki całe Opole! Diwa zaśpiewała z Krzysztofem Cugowskim!


Edyta Górniak w szortach przyłapana przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach przyłapana przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach siedzi na trawie. Gwiazda przyłapana przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach siedzi na trawie. Gwiazda przyłapana przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach przyłapana przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach przyłapana przez paparazzi

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×