Robert Lewandowski eksperymentuje z trendami. W szerokich i przykrótkich spodniach przyleciał do Warszawy. Oficjalnie potwierdził zakończenie współpracy z Bayernem

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski razem z pozostałymi zawodnikami drużyny narodowej pojawił się w Warszawie. Piłkarz postanowił zadać szyku stylizacją i eksperymentuje z trendami. Jak zaprezentował się przed hotelem, gdzie czekały na niego tłumy paparazzi? 

Robert Lewandowski kilka ostatnich dni spędził z żoną w Cannes. Małżonkowie pojawili się na premierowych pokazach filmu i zamkniętych imprezach dla elity. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się w czterech stylizacjach. Każda z nich wzbudziła zachwyt fotoreporterów i fanów. Małżonkowie byli oblegani przez aparaty, a inne gwiazdy ustawiały się w kolejce, by zrobić sobie z nimi zdjęcie. Po zaplanowanych imprezach spędzili jeszcze kilka dni na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie dali się porwać na tamtejszych imprezach.

Wczoraj wieczorem pożegnali się z Francją. Ania dodała post, na którym pokazała się w małej czarnej od Dolce&Gabbana, a już dzisiaj rano zakochani byli w swoim domu w Monachium. Robert nie spędził za wiele czasu z córeczkami i jeszcze przed południem pojawił się w Polsce. Piłkarz razem z kolegami z drużyny jest na zgrupowaniu w Warszawie.

Robert Lewandowski zadaje szyku na zgrupowaniu reprezentacji

Dzisiaj w Warszawie pojawili się piłkarze reprezentacji Polski. Drużyna rozpoczęła zgrupowanie przed Ligą Narodów. Spotkanie z Walią biało-czerwoni rozegrają już 1 czerwca na stadionie we Wrocławiu. Od rana zawodnicy meldowali się w jednym z warszawskich hoteli. Przed budynkiem tłumnie zgromadzili się paparazzi i fani. Szczególnie oblegali oni Arkadiusza Milika, ale gdy na horyzoncie pojawił się Robert Lewandowski, cała uwaga skupiła się na nim.

Kapitan reprezentacji zawsze skupia na sobie największą uwagę, ale tym razem przyciągnął wzrok również swoją stylizacją. Piłkarz postanowił nieco poeksperymentować z trendami. Zadbał o to, by wyglądać bardzo na czasie. Miał na sobie ubrania, które są hitem na modowych wybiegach. Uwagę przyciągały zwłaszcza spodnie o najmodniejszej obecnie długości.

W stolicy pojawił się w ciemnych eleganckich spodniach o szerokich nogawkach, kończących się wysoko przed kostką. Dobrał do nich białą dłuższą koszulę, której rękawy wywinął przy łokciach, przy szyi nonszalancko rozpiął guziki. Na stopach miał białe sneakersy, a oczy schował pod ciemnymi okularami.

Robert zawsze pojawiał się w sportowym wydaniu i trzeba przyznać, że to spora zmiana wizerunku. Jak wam się podoba w takim stroju?

Robert Lewandowski kończy współpracę z Bayernem Monachium

Robert Lewandowski tuż po przylocie do Warszawy uczestniczył w konferencji prasowej razem z trenerem Czesławem Michniewiczem. Nie zabrakło pytań o jego przyszłość. Od razu potwierdził, że rozstaje się z Bayernem Monachium. To pierwszy raz gdy oficjalnie z jego ust padły te słowa.

Moja historia z Bayernem dobiegła końca. Po wszystkim, co się wydarzyło w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy. Zdaję sobie sprawę, że transfer będzie najlepszym rozwiązaniem dla obu stron. Bayern to poważny klub. Wierzę w to, że nie zatrzyma mnie tylko dlatego, że może – powiedział piłkarz.

Nie zdradził jednak, gdzie będzie grał w kolejnym sezonie, ale od kilku miesięcy na czele wymienia się FC Barcelonę.


scena z: Robert Lewandowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Robert Lewandowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×