Rodzina księżnej Kate na trybunach Wimbledonu oklaskiwała wysiłki Huberta Hurkacza. Matka księżnej w odważnej sukience z bardzo nietypową torebką

Middleton

Middleton

Rodzice księżnej Kate pojawili się na trybunach Wimbledonu, gdzie oglądali mecz polskiego tenisisty Huberta Hurkacza. Carole Middleton zdecydowania wyróżniała się odważną stylizacją. 

Kate Middleton od samego początku, gdy tylko dołączyła do rodziny królewskiej, wzbudzała zainteresowanie Brytyjczyków. Z miejsca stała się jedną z bardziej lubianych przedstawicielek monarchii. Fani royalsów upatrują w niej wręcz ideału i czasami stawiają nawet na równi z księżną Dianą, która przez wiele lat była ich ulubienicą. Jest przykładną żoną i matką, która z wielkim zaangażowaniem wypełnia obowiązki wobec monarchii, a także ociepla wizerunek Windsorów.

Spore zainteresowanie wzbudza także cała rodzina Middletownów. Fanom doskonale znana jest młodsza siostra księżnej. Pippa Middleton podczas wesela siostry była jedną z druhen i skupiała na sobie sporą uwagę. Jest tak samo śliczna jak Kate, a wiele osób w tamtym czasie chętnie widziałaby ją u boku Harry’ego. Uwagą mediów cieszą się także teściowie księcia Williama.

Rodzice księżnej Kate na trybunach Wimbledonu

Carole i Michael Middleton poznali się podczas wspólnej pracy w liniach lotniczych British Airways. Zakładając rodzinę, nie mogli jednak pozwolić sobie na ciągłe bycie na walizkach. Ponad trzy dekady temu zadecydowali, by zacząć własny biznes. Otworzyli firmę Party Pieces, zajmującą się dekoracjami i organizacją przyjęć. Ich działalność od wielu lat ma się doskonale i przynosi spore zyski, jej obroty oscylują w okolicach 30 milionów funtów.

Od wielu lat także są fanami tenisowych rozgrywek. Ostatnio pojawili się na kortach, gdzie oglądali rozgrywkę polskiego tenisisty Hubert Hurkacza. Rodzina księżnej Kate pojawiła się na trybunach podczas jedenastego dnia turnieju, gdzie zasiadali w królewskiej loży. Obok nich pojawiła się także Pippa z mężem, David Beckham, a także kilku przedstawicieli rodziny królewskiej.

Carole Middleton zdecydowanie wyróżniła się tego dnia stylizacją. Postawiła na długą zwiewną sukienkę w ognistym czerwonym kolorze i białe sandałki na koturnie. Na głowę włożyła natomiast słomkowy kapelusz z granatową wstążką. Zdecydowanie przyciągała wzrok, ponieważ pozostałe panie zasiadające w loży VIP-ów miały na sobie bardzo stonowane kostiumy. Na uwagę zasługuje też jej kolorowa torebka z pomponami. Michael Middleton natomiast postawił na klasyczną elegancję i na korcie pojawił się w granatowym garniturze, dzięki czemu nie wyróżniał się na tle innych.

Siostra księżnej Kate natomiast starała się wtopić w tłum, zakładając biało-niebieską sukienkę z bufiastymi rękawami i okulary przeciwsłoneczne. Jej mąż wybrał garnitur w stonowanych kolorach i również zasłonił oczy ciemnymi okularami. Zdjęcia rodziny Middletonów możecie zobaczyć w naszej galerii.


Carole Middleton i Michael Middleton na Wimbledonie

Carole Middleton i Michael Middleton na Wimbledonie

Carole Middleton i Michael Middleton na Wimbledonie

Carole Middleton i Michael Middleton na Wimbledonie

Carole Middleton buty

Carole Middleton buty

Komentarze

  • Gość Grażyna Swietochowska pisze:

    Myśli ,że je królowa , więc idzie na ostre barwy…

  • Pucio pisze:

    Jednak mimo starań wtopienia się w tłum to Pipa z małżonkiem wyglądają światowo. Pani Carole, mimo szałowej czerwieni, tak jakoś plebejsko.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×