Robert Lewandowski wraca sam z córeczkami do Monachium prywatnym samolotem. Wzruszające sceny z mamą i teściową na lotnisku dla vipów

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski został przyłapany przez paparazzi na lotnisku dla prywatnych samolotów. Towarzyszyli mu mama, teściowa, a także córki. Doszło do wzruszających scen.

Robert Lewandowski dzieli swoje życie między dwa kraje: Polskę i Niemcy. Na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium, gdzie osiąga imponujące wyniki. Dowodem może być fakt, że nie tylko zapisał na swoim koncie sporo wyróżnień, ale także pobił rekord Gerda Muellera w liczbie goli strzelonych w jednym sezonie Bundesligi. Polak zdobył o jedną więcej, niż przed laty na swoim koncie zanotował Niemiec. Dokonał tego w ostatnim meczu w 90 minucie. Po spotkaniu nie ukrywał swojej radości, a także wdzięczności do osób, dzięki którym udało mu się osiągnąć sukces:

Jestem wdzięczny zespołowi, który robił wszystko, żeby pomóc mi w zdobyciu tego gola. Dzielę się rekordem z tymi, którzy pozwolili mi go ustanowić.

Lewandowski jest też kapitanem polskiej reprezentacji. Niedawno jeden z najlepszych napastników na świecie pojawił się w Polsce, gdzie razem ze swoją drużyną przygotowywał się do meczu Polska-Anglia. W jego trakcie biało-czerwoni walczyli o cenne punkty w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Spotkanie, które odbyło się w środę, wzbudziło sporo emocji zarówno wśród oglądających, jak i samych zawodników. Po pierwszej połowie doszło do przepychanki między piłkarzami. Posypały się żółte kartki. Jedną z nich zdobył m.in. Kamil Glik. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Robert Lewandowski z dziećmi na lotnisku. Wzruszające sceny

Chociaż Lewandowski przez pewien czas przebywał w Polsce, niedawno został przyłapany na lotnisku dla prywatnych samolotów. Pojawił się w towarzystwie swoich córek: Klary i Laury, a także mamy i teściowej. Z pewnością panie pomagały mu w opiece nad córkami. Na miejscu doszło do wzruszających scen. Mama Ani Lewandowskiej wycałowała wnuczki i Roberta, a także pobłogosławiła go przed lotem, wykonując znak krzyża na czole.

Robert Lewandowski na czas podróży wybrał bardzo wygodną stylizację. Ubrał się w ciemną koszulkę z krótkim rękawem, do której dobrał nieco jaśniejsze spodnie oraz buty w tym samym kolorze. Nawet w takim wydaniu wyglądał świetnie, o czym przekonacie się, zaglądając do galerii.


Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×