Szukaj

Robert Lewandowski niespodziewanie pojawił się z urodzinowym prezentem na treningu Ani. Za kulisami było bardzo romantycznie

Robert Lewandowski pojawił się na treningu Ani Lewandowskiej, czym nieźle zaskoczył żonę. Zobacz, jak zareagowała na jego obecność podczas tego wydarzenia. 
Robert Lewandowski na treningu Ani

Robert Lewandowski na treningu Ani

Anna Lewandowska w sobotę świętowała 31. urodziny. Gwiazda fitnessu ten dzień postanowiła spędzić aktywnie – zorganizowała trening w Warszawie, na którym pojawiły się tłumy chętnych osób. To oni, w walce o idealną sylwetkę, pod czujnym okiem trenerki, wyciskali siódme poty.

Zobacz: Anna Lewandowska miała być aktorką. Ojciec zrujnował jej marzenia o karierze w świecie filmu

Robert Lewandowski na treningu Ani Lewandowskiej

Z racji tego, że Ania świętowała urodziny, nie zabrakło niespodzianek – w tym urodzinowego tortu, który w pewnym monecie wjechał na scenę. To jednak dopiero początek. W Warszawie pojawił się także Robert Lewandowski, którego planowo miało tam nie być.

Piłkarz, by zmylić uwagę fotoreporterów, ubrał czapkę i przeciwsłoneczne okulary. Tak wystylizowany, z bukietem różowych róż, udał się do namiotu ukochanej. Robert zrobił solenizantce sporą niespodziankę, czym Ania pochwaliła się w sieci. To właśnie tam udostępniła filmik, w opisie którego zdradziła, jak czuła się w tamtym momencie.

Moja największa niespodzianka dzisiejszego dnia. Obecność mojego kochanego męża na evencie…. AAAAAAAAA! Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji… Tym razem się udało. Wzruszona.

Zobacz: Bal TVN 2019: Anna Lewandowska dawno nie wyglądała tak pięknie! Ona wie, jak rozpalić zmysły!

Robert Lewandowski złożył życzenia Ani Lewandowskiej

To jednak nie koniec niespodzianek, które piłkarz przygotował dla swojej ukochanej. Kilka godzin wcześniej zanim pojawił się w Warszawie, na swoim Instagramie pokazał niepublikowane dotąd zdjęcie z żoną. W opisie złożył jej przepiękne życzenia urodzinowe:

My love @annalewandowskahpba. Moja miłość, największa inspiracja i najlepsza przyjaciółka, z którą uwielbiam spędzać czas. Kochanie dziękuję za to kim jesteś, za to jaka jesteś i za to, że nieustannie mnie wspierasz. Spełniaj swoje marzenia, kocham.

Trzeba przyznać, że taka miłość, to prawdziwy skarb!

Zobacz: Robert Lewandowski dostał podwyżkę. To, ile zarabia przyprawia o zawrót głowy!

 


Robert Lewandowski na treningu Ani Lewandowskiej

Robert Lewandowski na treningu Ani Lewandowskiej

Robert Lewandowski podczas treningu z Anną Lewandowską

Robert Lewandowski podczas treningu z Anną Lewandowską

Robert Lewandowski obserwował Annę podczas treningu

Robert Lewandowski obserwował Annę podczas treningu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×