Anna i Robert Lewandowscy aklimatyzują się w Barcelonie. Zabrali dziewczynki na plażę, a paparazzi pstryknęli im masę zdjęć. Ależ urocza z nich rodzina!

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

To tak Robert i Anna Lewandowscy aklimatyzują się w Barcelonie. Paparazzi przyłapali ich podczas rodzinnej wycieczki na plażę. Zdjęcia.

Robert Lewandowski kilka tygodni temu został przetransferowany z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Kataloński klub zapłacił za Polaka 50 milionów euro. Świeżo upieczony zawodnik zagrał już w kilku spotkaniach i pokazał się w nich z bardzo dobrej strony. Niestety jego początki w Hiszpanii nie należą do najłatwiejszych. Ostatnio padł ofiarą przestępstwa: dwóch mężczyzn zabrało mu zegarek i telefon komórkowy, po czym zaczęło uciekać. Na szczęście sprawców udało się złapać, a skradzione przedmioty odzyskać.

W aklimatyzacji w nowym miejscu pomaga mu żona. Anna Lewandowska sprowadziła do ich barcelońskiej willi specjalistkę z Polski, Agnieszkę Witkowską, czyli „architektkę porządku”, która pomogła jej uporządkować rzeczy. Żona Roberta, zaraz po tym, gdy pokazała odświeżona wnętrza domu, chwaliła się swoim fanom na Instastory:

Małe podsumowanie naszej przeprowadzki. Nie jest tajemnicą, że w naszym domu jest Agnieszka ze swoim teamem, Agnieszka ARCHITEKT PORZĄDKU. Dla mnie logistyka i organizacja w domu, bo mieszkam też na dwa domy, jest bardzo ważna, żeby się łatwiej żyło i łatwiej podróżowało – szczególnie z dziećmi. Nie wiem, czy pamiętacie takie powiedzenie naszych rodziców: „Jeżeli masz bałagan na biurku, to masz bałagan w głowie” – ja je zapamiętałam i ważne jest dla mnie to, żeby mieć uporządkowany dom – starannie wytłumaczyła.

W poniedziałek Anna, Robert i ich córeczki, Klara Laura, zostali przyłapani przez paparazzich na plaży. Rodzina trochę się poopalała, pospacerowała i zjadła obiad. Jeszcze wcześniej – rozejrzała się po mieście w poszukiwaniu przedszkola dla pociech.

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie. Zdjęcia

Robert wybrał się na spacer w czarnej czapce z daszkiem, pomarańczowej koszuli i szortach. Anna z kolei miała na sobie luźną, zwiewną sukienkę. W galerii pod tekstem zobaczycie ujęcia, na których widać ich w towarzystwie córeczek i ekipy przyjaciół. W pewnym momencie dumna mama włożyła pociechy do niebieskiego wózka i ciągnęła je za sobą. Wcześniej fotoreporterzy sfotografowali też parę, gdy wybrała się na miasto tylko we dwoje. Piłkarz wbił się wtedy w biały t-shirt i szorty, a jego żona – w białą koszulę, top i krótkie spodnie.

Dajcie znać, jak podobają się wam stylizacje rodziny Lewandowskich.


Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×