Szukaj

Nie udało się utrzymać tajemnicy. Rihanna wraca z nowym hitem! Są namacalne dowody

Rihanna na planie nowego teledysku

Rihanna na planie nowego teledysku

Rihanna wraca z nową piosenką? Zagraniczna prasa nie ma wątpliwości po tym, jak gwiazda została przyłapana, kiedy opuszczała studio, w którym miała nagrywać teledysk do najnowszego singla.

Ostatnimi czasy fani Rihanny są niepocieszeni, bo ich idolka zajmuje się wszystkim, tylko nie muzyką. Już od dłuższego czasu obiecuje nowy materiał, tymczasem jednak zajmuje się swoimi innymi biznesami, między innymi kolekcja bielizny czy firmą kosmetyczną. Okazuje się jednak, że być może już wkrótce usłyszymy jej nowy utwór.

Rihanna pracuje nad nowym teledyskiem?

W swojej dotychczasowej karierze artystka może pochwalić się sporym dorobkiem. Na koncie ma już 8 studyjnych albumów, na których znalazła się cała masa uwielbianych przez fanów piosenek. Wiele z jej utworów szybko stawało się hitami na całym świecie. Ostatni album Anti wydała w 2016 roku. Od tamtej pory wciąż obiecuje nowy krążek, ale póki co, fani się go nie doczekali.

Zawsze pracuję nad muzyką i kiedy jestem gotowa, aby wydać ją w sposób, w jaki czuję, że będzie dobrze, to wydam. I nie będzie rozczarowania, kiedy to się stanie. To będzie tego warte. Nie zamierzam tego wydawać tylko dlatego, że ludzie czekają. Trwało to tak długo, ale sprawię, że będzie to tego warte – powiedziała wokalistka w jednym z wywiadów.

Wygląda jednak na to, że Rihanna wkrótce będzie gotowa do wydania nowego materiału. 32-letnia piosenkarka została zauważona, kiedy opuszczała plan, jak się uważa, nowego teledysku w czwartkowy wieczór, 29 października, w centrum Los Angeles.

Opuszczając miejsce po spędzeniu 11 godzin na planie, według paparazzi wyglądała na zmęczoną, ale zadowoloną. Jej najlepsza przyjaciółka, Melissa Forde, była wśród osób, które wychodziły z gwiazdą. Prawdopodobnie wspierała RiRi na planie klipu.

Fani z niecierpliwością czekają na nową muzykę, więc te wieści mogą ucieszyć wielu. W niedawnym wywiadzie Barbadoska rzuciła kilka wskazówek na temat tego, czego można będzie oczekiwać po nadchodzącym albumie. Nie wiadomo, na jakim etapie są prace, ale jest nadzieja, że już wkrótce będzie można nasycić uszy nowymi dźwiękami wprost od Rihanny. Już nie możemy się doczekać.

Wideografię Rihanny zamyka teledysk do singla Sledghehammer z 2016 roku.


Rihanna na planie nowego teledysku

Rihanna na planie nowego teledysku

Rihanna na planie nowego teledysku

Rihanna na planie nowego teledysku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×