Szukaj

Renata Kaczoruk w postrzępionej sukience na zakupach. Kuba teraz widzi ile stracił

Renata Kaczoruk na zakupach

Renata Kaczoruk przyłapana na zakupach

W życiu Renaty Kaczoruk w ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele się działo. Udział w Tańcu z Gwiazdami pomógł jej w poprawieniu wizerunku nadszarpniętego po Azji Express i sprawił, że ludzie na nowo zakochali się w jej szerokim uśmiechu. Otworzył też wiele drzwi, które do tej pory były zamknięte i wiele wskazuje na to, że kariera Kaczoruk w mediach dopiero się rozpocznie. Ma też za sobą rozstanie (?) z Kubą Wojewódzkim, choć tu sprawa nie jest do końca jasna. Od czasu, gdy padło pierwsze podejrzenie, że do siebie wrócili, modelka unika raczej pokazywania się publicznie.

Ostatnio jednak paparazzi zdołali przyłapać ją na mieście w trakcie zakupów. Trzeba przyznać, że od dawna nie wyglądała tak dobrze. Na jej smukłej, wysokiej sylwetce większość ubrań prezentuje się znakomicie, ale sukienka w kolorze pudrowego różu, którą wybrała tamtego popołudnia była strzałem w dziesiątkę. Interesujący fason i niezliczona ilość postrzępionych falbanek sprawiały, że sukienka przyciągała spojrzenia. Wcięcie w talii podkreśliło wysportowaną sylwetkę, długość pozwoliła na wyeksponowanie długich nóg.

Do swojej stylizacji Kaczoruk dobrała bluzę w identycznym kolorze, którą zarzuciła luźno na ramiona, a także balerinki i okulary przeciwsłoneczne. Krótkie włosy dla wygody odgarnęła do tyłu.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Powinna częściej sięgać po tak dziewczęce stylizacje?

Paparazzi przyłapali Wojewódzkiego i Kaczoruk w najgorszym możliwym momencie! To dowód na to, że nadal są parą?

Przyłapani! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znów są razem! Wydał ich jeden, drobny szczegół

Kuba Wojewódzki nie wytrzymał i skomentował samotne wakacje Renaty Kaczoruk. Nieźle jej dogryzł


Czy imponuje Ci Renata Kaczoruk?

×