Oto „nowy Kuba”? Renata Kaczoruk przyłapana na randce w chińskim parku! Były gorące całuski i czułe przytulanki pod kocykiem!

Renata Kaczoruk w parku z partnerem

Renata Kaczoruk w parku z partnerem

Renata Kaczoruk na randce w parku z nowym chłopakiem

Renata Kaczoruk swoją popularność w mediach zawdzięcza przede wszystkim udziałowi w show Azja Express, podczas którego pokazała swój drapieżny charakterek. Choć programu nie wygrała, bez wątpienia Renulka była sporą atrakcją tej edycji. Następnie modelka wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Niestety i w tym programie nie skosztowała smaku zwycięstwa. Jednak nie ma co ukrywać, że o Renatce zrobiło się w mediach głośno za sprawą jej romansu z Kubą Wojewódzkim. Związek tej pary należał do niebywale burzliwych. Właściwie do tej pory nie było wiadomo, czy modelka nadal jest z Królem TVN-u, czy też para się rozstała.

Na to nurtujące fanów Renulki pytanie znaleźli odpowiedz paparazzi, którzy przyłapali modelkę na romantycznej randce z tajemniczym brodaczem. Zatem wiadomo już, że Kaczoruk ma nowego adoratora, nie jest nim niestety Kuba. Mężczyzna towarzyszący jej w parku jest młody, całkiem przystojny i nosi brodę!

Renata zafundowała sobie romantyczną randkę, a przy okazji piękną sesję w plenerze. Zdjęcia oczywiście robił jej nowy partner, który z wrażenia, że jest obcinany przez paparazzi ledwo utrzymał swój aparat w dłoni. Gwiazda internetu w parku pojawiła się w szarym sportowym zestawie oraz adidasach.

Modelka wyraźnie była przemarźnięta, bowiem podczas romantycznej eskapady owijała się czerwonym polarowym kocykiem. Na koniec spaceru i gorącej sesji zdjęciowej para w romantycznym uniesieniu, przykryta jednym kocykiem, oglądała sobie w aparacie zrobione wcześniej zdjęcia w chińskim anturażu jaki można znaleźć w jednym z warszawskich parków.

Czy tak wygląda „nowy Kuba”?

Kuba Wojewódzki uczcił imieniny Renulki i wywołał burzę na Instagramie. Kaczoruk swoimi zdjęciami dolała oliwy do ognia

O tym Kuba Wojewódzki nie napisał w swojej książce. Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła jeszcze więcej tajemnic z ich relacji [WIDEO]

Kuba Wojewódzki urządził kuchenne party i pokazał jak mieszka! Urządził imprezę z okazji powrotu Renulki?


Renata Kaczoruk przytula swojego nowego partnera

Renata Kaczoruk przytula swojego nowego partnera

Renata Kaczoruk w objęciach tajemniczego brodacza

Renata Kaczoruk w objęciach tajemniczego brodacza

Wspólne zdjęcia Renaty Kaczoruk z przystojnym brodaczem

Wspólne zdjęcia Renaty Kaczoruk z przystojnym brodaczem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×