Rafał Maślak wylądował w szpitalu! Lakoniczny komunikat nie uspokoił jego fanów. Co się dzieje?

Rafał Maślak w szpitalu

Rafał Maślak w szpitalu

Rafał Maślak trafił do szpitala! Nieźle wystraszył swoich fanów. Co napisał na Instagramie i jak się czuje?

Rafał Maślak z wykształcenia jest technikiem ekonomistą, był również strażakiem ochotnikiem. W 2014 r. wygrał wybory Mistera Wielkopolski, a następnie został wybrany Misterem Polski. Reprezentował Polskę w konkursie Mister International w Seulu, w którym zdobył tytuł III Wicemistera International 2014 oraz Mistera International Internautów.

Po tym wszystkim bardzo szybko upomniał się o niego show-biznes. Wystąpił w drugiej edycji tanecznego show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, w którym zajął 6. miejsce. Był również uczestnikiem programu rozrywkowego Dance Dance Dance. Pokazał się też w jednym z odcinków Ninja Warrior Polska, a od 2019 r. wciela się w postać Alana w serialu Barwy Szczęścia.

Rafał Maślak: życie prywatne

Niemal cztery lata temu poślubił Kamilę Nicpoń. Postanowili urządzić bardzo huczne wesele, a na którym bawiła się sporą ilość gości. Wśród niech zabrakło też śmietanki show-biznesu. Młodzi małżonkowie szybko doczekali się pierwszej pociechy. Rok po pięknej ceremonii do rodziny dołączył ich synek Maksymilian. Chłopiec za każdym razem, gdy pojawił się w social mediach, wzbudzał zachwyt fanów. Od sierpnia zeszłego roku uwagę musi dzielić ze swoją młodszą siostrą, Michaliną. Każde zdjęcie maluszków, które trafia do sieci, wzbudza sporą euforię internautów. Do tego Maślak bardzo prężnie działa w sieci, a kreatywne filmiki z pociechami niejednokrotnie rozbawiały jego fanów.

Tym razem jednak nieźle wystraszył fanów, kiedy na jego profilu pojawiło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Rafał Maślak trafił do szpitala. Co się stało?

Na Instagram Rafała Maślaka trafiło zdjęcie, na którym ten leży w szpitalnym łóżku. Trzeba otwarcie powiedzieć, że nie wygląda najlepiej.

Wróciłem. Żyję. Pierwsza w życiu narkoza za mną. Pierwsza noc w szpitalu przede mną – napisał.

Rafał Maślak w szpitalu

Rafał Maślak w szpitalu

Maślak nie zdradził, co dokładnie spowodowało to, że musiał wylądować na stole operacyjnym. Zapewne, jak już Rafał poczuje się lepiej, to zda relacje swoim fanom. Życzymy dużo zdrowia.


Rafał Maślak w szpitalu

Rafał Maślak w szpitalu

Rafał Maślak, Kamila Maślak - Party Fashion Night 2022

Rafał Maślak, Kamila Maślak - Party Fashion Night 2022

Rafał Maślak - premiera filmu Ania

Rafał Maślak - premiera filmu Ania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×