Pępkowe Radka Majdana, a na nim gwiazdy. Mamy zdjęcia! Tak świętował narodziny synka

Pępkowe Radka Majdana

Pępkowe Radka Majdana

Radosław Majdan w środę po raz pierwszy został tatą. I tak jak zapowiedział tuż przed porodem, żeby uczcić ten fakt, zaprosił swoich przyjaciół na tak zwane pępkowe. Kto się pojawił? Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Małgorzata Rozenek urodziła w środowy poranek, o czym poinformował wniebowzięty Radosław Majdan. Opublikował pierwsze zdjęcia syna. Szczęśliwy napisał:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana.

Kilka dni przed porodem zapowiedział, że zamierza hucznie uczcić przyjście synka na świat. Jak powiedział, tak też zrobił.

Radosław Majdan urządził pępkowe. Zdjęcia paparazzi

Radek Majdan zaledwie w środę został ojcem, a już zorganizował zapowiedziane wcześniej pępkowe. Jakiś czas temu napisał na swoim Instagramie wiadomość do przyjaciół:

Panowie, powoli szykujcie formę #friends (to dotyczy również, nieobecnych na zdjęciu).

 

Wykorzystuje czas, kiedy Małgorzata Rozenek i Henryk są jeszcze w klinice. Potem zapewne będzie chciał poświęcić czas tylko i wyłącznie najbliższym. Jak udało się nam dowiedzieć, zaprosił gości na około 3 godziny wcześniej, podając im lokalizację. Wybrał modny klub z przyciemnionymi szybami na placu Konstytuacji – w centrum Warszawy. Panowie, w swobodnych stylizacjach, z podarunkami, przybyli, żeby pogratulować świeżo upieczonemu tacie i uczcić z nim narodziny wyczekiwanego synka.

Wśród przybyłych gości można dostrzec Tomasz Iwana, Rafała Maseraka. Kajetana Górę, Jarosława Jakimowicza i wielu innych przyjaciół Radka Majdana.

Goście - pępkowe Radosława Majdana

Goście – pępkowe Radosława Majdana

Zabawa zapewne będzie do białego rana, wszak panowie zapowiadali, że będą szlifować formę. Jest co uczcić, bo Majdanowi urodził się pierwszy syn.


Radosław Majdan - pępkowe

Radosław Majdan - pępkowe

Radosław Majdan - pępkowe

Radosław Majdan - pępkowe

Tomasz Iwan - pępkowe Radosława Majdana

Tomasz Iwan - pępkowe Radosława Majdana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×