Kossakowski na pierwszych zdjęciach paparazzi po rozstaniu z Martyną. Zamieszkał w bardzo ekstremalnych warunkach. Pierwszy raz widzimy coś takiego

Przemysław Kossakowski

Przemek Kossakowski pojawił się na Pol'and'Rock Festival 2021. Podróżnik doskonale się bawił, o czym mogą świadczyć zdjęcia, które trafiły do sieci. Zobaczcie, w jakim nietypowym miejscu nocował dziennikarz.

Przemek Kossakowski przez kilka lat tworzył bardzo udany związek z Martyną Wojciechowską. Dwoje podróżników wydawała się być bardzo udanym duetem. Na samym początku trzymali się nieco na uboczu i starali się zachować łączące ich uczucie dla siebie. Wraz z upływem czasu oficjalnie je potwierdzili i zaczęli pokazywać się razem na salonach. Od samego początku ich relacja wyglądała na poważną. Co jakiś czas pojawiały się plotki o ślubie, lecz dopiero latem zeszłego roku Martyna pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który Przemek podarował jej kilka miesięcy wcześniej.

W październiku zeszłego roku sformalizowali swoją relację, a jak się niedawno okazało, zaledwie trzy miesiące po ślubie wszystko dobiegło końca. Jako pierwsza o rozstaniu oficjalnie napisała Martyna na Instagramie. Nie ukrywała, że to dla niej i dla jej córki niezwykle trudny czas.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie – napisała Wojciechowska.

Przemek Kossakowski na Pol’and’Rock Festival 2021

Przemek i Martyna od kilku miesięcy nie mieszkają już razem. Zdaje się, że każde z nich po rozstaniu uciekło w pracę. Martyna ciągle zajmuje się rozwojem swojej fundacji UNAWEZA i angażuje się w kolejne projekty, a Przemek pracuje nad programem Down the Road. Teraz znalazł chwilę, by zameldować się na Pol’and’Rock Festival. Pojawił się tam samochodem marki Land Rover Defender, na którego dachu rozbił namiot. Pierwszy raz widzimy takie rozwiązanie. Trzeba przyznać, że nie boi się ekstremalnych warunków i nocowania pod gołym niebem.

Trzydniowe wydarzenie, które rozpoczęło się 29 lipca, ma swoją wieloletnią tradycję. Tym razem wszystko zostało zorganizowane na lotnisku Makowice-Płoty. Na scenie zagrało wiele gwiazd, a fani dobrej muzyki tłumnie zjechali się na miejsce. Wśród nich był też uśmiechnięty i wyluzowany Przemek Kossakowski. Po zdjęciach widać, że zdecydowanie dobrze się bawił i świetnie się tam czuł. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×