Szukaj

Priyanka Chopra jest w ciąży!? Próbowała maskować brzuszek, ale paparazzi byli sprytniejsi!

Priyanka Chopra w ciąży

Priyanka Chopra jest w ciąży?

Priyanka Chopra jest w ciąży? Gwiazda została przyłapana przez paparazzich z krągłościami, które sugerują, że spodziewa się pierwszego dziecka. Plotki krążą w show-biznesie od kilku tygodni. Czy Nick Jonas i jego żona zostaną rodzicami w 2019 roku? Przyjaciółka Meghan Markle podejrzanie się zaokrągliła.

Ślub Nicka JonasaPriyanki Chopry był bez dwóch zdań jednym z największych wydarzeń 2018 roku. Para zaręczyła się i pobrała w obrządku świeckim oraz w obrządku z rodzinnych stron panny młodej. Wyprawili trzy przyjęcia weselne, a panna młoda błyszczała jak gwiazda i została obwołana przez wszystkich fanów najpiękniejszą panną młodą minionego roku. Wygląda jednak na to, że bajeczne wesele i zmiana statusu cywilnego nie są jedynymi rewelacjami, jakie czekały parę po ślubie. Media rozpisują się bowiem o… ciąży gwiazdy.

Nie było jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale najnowsze zdjęcia paparazzi sporo wyjawiają. Gwiazdę przyłapano po pokazie mody, na który się wybrała – jej obcisła spódniczka podkreśliła „podejrzane” krągłości w okolicach brzucha, które mogą sugerować bardzo wczesny stan błogosławiony. Amerykańskie tabloidy są przekonane, że gwiazda jest w połowie pierwszego trymestru, a szczęśliwą nowinę ogłosi, gdy minie ten newralgiczny okres, w którym najłatwiej o poronienie.

Myślicie, że faktycznie spodziewa się swojego pierwszego dziecka?

Oto najpiękniejsza suknia ślubna 2018 roku! Priyanka Chopra przyćmiła wszystkie gwiazdy swoją białą kreacją!

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub! Historyczna chwila – „Vogue” pokazał ich ślubną sesję w pierwszym wydaniu cyfrowym!

Priyanka Chopra w zaskakujących słowach skomentowała Meghan Markle! Tego chyba nikt się nie spodziewał


Priyanka Chopra jest w ciąży?

Priyanka Chopra jest w ciąży

Priyanka Chopra jest w ciąży?

Priyanka Chopra jest w ciąży

Priyanka Chopra jest w ciąży?

Priyanka Chopra jest w ciąży

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×