Szukaj

Pogrzeb Marka „Krzykacza” Pawłowskiego. Rodzina i tłumy przyjaciół żegnają gwiazdę „Złomowiska PL”

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Pogrzeb Marka "Krzykacza" Pawłowskiego odbył się w piątek, 8 stycznia. Bohatera programu Złomowisko PL pożegnał tłum żałobników.

Marek Pawłowski był jednym z uczestników programu Discovery Channel Złomowisko PL. Na początku roku rodzina przekazała informację o jego śmierci. Krzykacz (pod takim pseudonimem znali go widzowie) zmarł w noc sylwestrową. Według ustaleń Super Expressu prawdopodobną przyczyną zgonu był wylew. Mężczyzna miał zaledwie 47 lat.

Gdy media obiegły smutne wieści, sympatycy Złomowiska PL ruszyli na pomoc rodzinie zmarłego. Utworzyli wirtualną zbiórkę, w której ramach zgromadzono środki finansowe na nagrobek i pokrycie innych zobowiązań Marka. Z prośbą do internautów zwrócił się także syn „Krzykacza” – Janusz. Zaapelował, by żałobnicy nie kupowali kwiatów:

Pomyśleliśmy, że najbliższa rodzina będzie kupowała wieńce, a reszta zamiast kupowania kwiatów niech wpłaci jakąś symboliczną kwotę na zbiórkę na pomnik dla taty. Jak zostanie coś z tych pieniędzy, to może się BUS-a kupi, żeby złom zbierać dalej i mamie się resztę da.

Zbiórka zakończyła się sukcesem. Po kilku dniach organizatorzy zebrali ponad 155 tysięcy złotych.

Zobacz: Zbiórka dla rodziny „Krzykacza” okazała się sukcesem. Wystarczy nie tylko na nagrobek

Pogrzeb Marka „Krzykacza” Pawłowskiego. Pożegnały go tłumy żałobiników

Pogrzeb Marka „Krzykacza” Pawłowskiego odbył się w piątek 8 stycznia 2021 roku. Msza żałobna miała miejsce w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie. Gwiazdor programu Złomowisko PL został pochowany na cmentarzu na Wólce Węglowej. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyło mnóstwo osób — głównie rodzina i przyjaciele mężczyzny.

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Żałobnicy przestrzegali obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że do 17 stycznia podczas uroczystości religijnych odprawianych w świątyniach obowiązują limity osób, które są zależne od powierzchni budynków. Na 15 metrach kwadratowych może przebywać maksymalnie jedna osoba. Należy też zasłonić usta i nos.

O czym jest program Złomowisko PL?

Warto wspomnieć, że Złomowisko PL to serial telewizyjny, który w Polsce jest nadawany od 14 października 2015 roku. Opowiada on o tytułowych złomowiskach, które znajdują się w naszym kraju. Trzy pierwsze odcinki czwartej edycji oglądało średnio 218 tys. widzów, co stanowiło najlepszy wynik oglądalności polskiego programu w historii Discovery Channel do tamtego czasu. W programie pojawiają się bohaterowie, którzy jak czytamy w opisie programu, „gruz zamieniają w złoto”.


Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

Rodzina i przyjaciele na pogrzebie Marka

Rodzina i przyjaciele na pogrzebie Marka "Krzykacza" Pawłowskiego

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Synalek wykorzystał popularność na maksa. Marek będzie leżał z babcią więc wystarczy tablice dorobić lub napis wygrawerować a na to z ZUS wystarczy. Wstyd tak płakać (nie po zmarłym ale o pieniadze). Jeszcze go nie pochowali a tu żebrów ciąg dalszy zamiast kwiatów dajcie kasę na jeszcze większy pomnik (za tę kasę chyba ze złota) i na nowego busa i dla mamy. Może byś się Januszek za robotę wziął jak tata a nie tylko żebry. Gdybyś miał honor to pieniądze z kwiatòw w całości przeznaczyłbyś na jakiś szczytny cel

 • Gośćwojyek pisze:

  No niestety aktorstwa nie było widać. A darcie japy nie wystarczy się

 • irek pisze:

  Polacy skąd w Was tyle nienawiści to bardzo chore

 • Gość pisze:

  Hieny cmentarne….widze ze tu biegaja

 • Gość pisze:

  Kolejna gwiazda prymitywnych programów telewizyjnych. Synek i żonka to patentowe lenie i powinni tę kasę przekazać na leczenie chorych dzieci, o ile mają odrobinę honoru, a nie zabrać dla Siebie. Mój ojciec też zmarł kiedy ja miałam 25 lat i wraz z moją mamą i siostrą postawiłaśmy ojcu pomnik. Ja pracowałam i studiowałam dwa kierunki, moją mama też pracowała i od nikogo nic nie dostałyśmy. Widać, że ta rodzinka to kolejni, którzy dwie lewe ręce i tylko wszystko dostawać za friko.

 • Puknij się w glowe pisze:

  Ludzie to są tylko pieniądze jakiś czas temu Marek przeszedł udar i dalej pracował i sam powiedział co pójdę do opieki i mi da 100 zł A mam rodzinę A sami ludzie wiecie jakie są teraz czasy a on od tylu lat nie chodził nie błagał bo biedny tylko sam na siebie i rodzinę zarabiał a nie wielka krzywda teraz bo im się należy bo nie pracują i nie mieli z czego odłożyć

 • Gość pisze:

  Ciekawe na kogo teraz Januszek będzie ryja darł?

 • Gromki Kaczor pisze:

  Niech Marek zazna spokoju. Moje najszczersze słowa współczucia dla bliskich

 • Mimo biedy nigdy taki nie wyciągnęłam do innych i z urzędnika robiłam za sprzątaczki, a w domu byłam malarzem , krawcowa itd. Bieda mnie nauczyła, a ambicją wznosila mnie w gore pisze:

  Super skoro tyle zebrali niech się podziela z bardziej biednymi. Wyrazy współczucia dla RODZINY !

  • Gośćokin pisze:

   Haha tak pewnie szczególnie dla samotnej matki z 500 plus, dej dej dej mnie się należy po co im tyle daliście…. żałosne i beznadziejne. Marek to był super facet, oglądałem każdy odcinek w tv i wiele innych dostępnych na YouTube. Pozdrowienia dla rodziny i bardzo mi przykro mimo, że nie znałem go osobiście, będzie dobrze…

  • Gość pisze:

   Co ty Pier….sz. Zazdrościsz komuś śmierci. Hieno j…na???????????????????????

  • Gość pisze:

   A ty bys sie podzielil?kasa szajbe robi w glowie nieznasz tego?

  • Gość pisze:

   WYPEIRD*ALAJ

 • Lol pisze:

  To ile w końcu osób może być na cmentarzu w czasie pogrzebu po co zamykać wszystko jak tu tyle osób na cmentarzu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×