Pogrzeb Budynia z Pogodno. Jacka Szymkiewicza pożegnało wielu znanych przyjaciół

Pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Pogrzeb Budynia Jacka Szymkowicza. W ostatniej drodze towarzyszyli mu najbliżsi – rodzina, przyjaciele, wśród nich wiele gwiazd.

Jacek Szymkiewicz nie żyje. Tę wiadomość przekazała rodzina muzyka 12 kwietnia. Jego żona zamieściła w social mediach bardzo poruszający wpis, w którym wyjaśniła, że musi pożegnać ukochanego męża. Post pojawił się w mediach społecznościowych.

Najukochańsi, najumiłowańsi. Dzisiaj w nocy zmarł mój mąż Jacek Szymkiewicz. Chciałabym moc napisać, że to żart, że to nasze wygłupy, ale to jest ten, że to prawda, nie mam więcej słów i nie wiem jak i co, no bo jak bez niego.

NajukochańsiNajumilowańsidzisiaj w nocy zmarł mój mąż Jacek Szymkiewiczchciałabym moc napisaćże to żartże tonasze…

Posted by Art.Budyń on Monday, April 11, 2022

Pod informacją natychmiast pojawiły się komentarze wsparcia dla rodziny i mnóstwo kondolencji. W social mediach zaczęły pojawiać się też wpisy od gwiazd, które współpracowały z nim od wielu lat. Ze śmiercią przyjaciela nie mógł pogodzić się między innymi Krzysztof Zalewski.

Chce mi się wyć. Kochałem go. Najpiękniejszy poeta. Absolutnie niezwykły. „Czekam na szept Co łeb rozwali mi jak szrapnel Czekam na deszcz Co plecy mi okryje jak płaszcz I niech się skończą błyski zamiast olśnień Błyski są trendy nie olśnienia” Do zobaczenia Jacku… – napisał w sieci.

Pogrzeb Jacka Szymkiewicza. Zdjęcia i relacja

Jacek Szymkiewicz współpracował między innymi z takimi artystami jak: Reni Jusis, Natalia Nykiel, Brodka, Kasia Nosowska, czy Varius Manx. Wielu z nich pojawiło się w środę, by towarzyszyć założycielowi zespołu Pogodno w jego ostatniej drodze. Dziennikarz Jacek Nizinkiewicz podał jakiś czas temu na Twitterze, że przyczyną śmierci 48-letniego artysty był zawał.

Pogrzeb Jacka Szymkiewicza zwanego przez przyjaciół z branży muzycznej Budyniem rozpoczął się dokładnie o godzinie 12.00. Rodzina, bliscy i przyjaciele zmarłego zgromadzili się przed bramą Cmentarza Komunalnego Północnego w Warszawie. Stamtąd odprowadzili oni trumnę z ciałem na miejsce spoczynku. Wszystko odbywało się przy głośnym akompaniamencie orkiestry.

Wśród żałobników pojawili się między innymi: Błażej Król, Krzysztof Zalewski, Marta Malikowska, Natalia Przybysz, Katarzyna Nosowska, Tymon Tymański czy Tomasz Organek. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Przybysz - pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Natalia Przybysz - pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Marta Malikowska - pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Marta Malikowska - pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Pogrzeb Jacka Szymkiewicza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×