Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”
Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”

Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej...

Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O...

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego
Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle...

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!
Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów...

Dziś niedziela, 20.05.2018

Mamy prawdziwe oblężenie! Siostra księżnej Kate spodziewa się dziecka! Zobaczcie jak pięknie wygląda ciężarna Pippa Middleton!

Pippa Middleton w ciąży


Ciężarna Pippa Middleton przyłapana na spacerze z psami

Jak już wiadomo, 23 kwietnia księżna Kate urodziła trzecie dziecko, zatem świat powitał kolejnego członka rodziny królewskiej. Jak się okazuje to nie koniec planowanych porodów śledzonych przez Brytyjczyków. Zaraz po Kate w kolejce ustawiła się Pippa Middleton – młodsza siostra księżnej Kate, która spodziewa się pierwszego dziecka! Jak podaje magazyn The Sun, termin porodu Pippy wyznaczono na październik, zatem łatwo wyliczyć, że siostra księżnej Kate jest w 12 tygodniu ciąży.

Podobno jako pierwszy o ciąży Pippy, dowiedział się jej małżonek – 41-letni finansista i były kierowca rajdowy James Matthews, którego Middleton poślubiła rok temu. Drugą osobą była oczywiście księżna Kate. O siostrze księżnej Kate było głośno już w 2011 roku, kiedy to była druhną na ślubie słynnej siostry. Zatem obecnie, kiedy Kate już urodziła swoje trzecie dziecko, uwaga wszystkich mediów będzie zwrócona na jej siostrę.

Ostatnio przyszła mama, została przyłapana przez paparazzi, podczas spaceru ze swoimi pieskami. Brzuszka jeszcze nie widać, ale już niebawem się pojawi. Zobaczcie jak pięknie ciężarna Pippa Middleton prezentuje się na spacerze.

Jest podobna do Kate?

Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach

Kolejny skandal uderza w rodzinę księżnej Kate i to tuż przed porodem! Doszło do aresztowania i oskarżenia o GWAŁT sprzed 20 lat!

Pippa Middleton jest w ciąży! Już wiadomo, który to miesiąc!

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 1


Tyśka | 23 kwietnia 2018, 23:01

Kate jest ładniejsza, choć od obu bije po prostu ciepło. Obi wydają się być bardzo sympatyczne. Ja tam nie widzę, żadnego brzuszka jeszcze. U niej pewnie będzie mały, bo ona taka szczuplutka. I pewnie żadnego iqacai nie będzie potrzebowała jak ja po urodzeniu. Choć też nie ważyłam przed ciążą zbyt dużo to ciąża sprawiła, że wyglądałam jak sumo prawie że :p


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×