Tak wygląda syn Pippy Middleton! Wszyscy zachwycają się dzieckiem siostry księżnej Kate!

Pippa Middleton syn twarz

Pippa Middleton syn twarz

Pippa Middleton i James Matthews na wakacjach z synem

Pippa Middleton pokazała twarz syna Arthura. Siostra księżnej Kate i jej mąż James Matthews przyłapani na wakacjach z dzieckiem. Dokąd się wybrali?

Rodzina królewska przez kilka ostatnich tygodni była bardzo zajęta przygotowaniami do Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Nie bez echa przeszła również wyprowadzka księżnej Meghan i księcia Harry’ego do Frogmore House, która nastąpiła po rzekomej awanturze w pałacu Kensington. I podczas gdy w monarchii, jeśli wierzyć plotkom, panuje obecnie wojna domowa, inny członkowie familii wypoczywają w luksusach. Chodzi oczywiście o Pippę Middleton, siostrę księżnej Kate i jej ukochanego Jamesa Matthewsa, za którego wyszła w 2017 roku.

Pippa i James wybrali się na St Barts by odpocząć od nieprzyjemnej o tej porze roku angielskiej pogody. Na francuskiej wyspie wciąż świeci jednak słońce, a przyjemna atmosfera wprawiła wszystkich w doskonałe na stroje, bo na zdjęciach zrobionych przez paparazzi zarówno siostra księżnej jak i jej mąż uśmiechają się szeroko do swoich towarzyszy. Trzeba przyznać, że ciąża naprawdę wyszła Pippie na dobre. Wygląda piękniej niż kiedykolwiek. Jej synek z kolei zdążył nieźle podrosnąć. Szkrab ma dopiero niecałe trzy miesiące i niewiele o nim wiadomo, nie licząc faktu, że dzieli imię z legendarnym władcą Wielkiej Brytanii.

Zobaczcie tylko te urocze zdjęcia. Prawda, że piękny obrazek?

Pippa Middelton pierwszy raz po swoim porodzie wyszła na salony! Wygląda fenomenalnie!

Księżna Kate ostro zaszalała na domówce z Pippą! W takim stanie jej jeszcze nie widzieliśmy!

Pippa Middleton oficjalnie potwierdziła imię syna. Jednak nie jest to Michael


Pippa Middleton na wakacjach z m??em i synem

Pippa Middleton z synem na wakacjach

Twarz syna Pippy Middleton

Twarz syna Pippy Middleton

Pippa Middleton zabrała dziecko na wakacje

Pippa Middleton zabrała dziecko na wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×